Elegancka prostota, czyli nowa seria baterii łazienkowych

Elegancka prostota, czyli nowa seria baterii łazienkowych

Autor: Redakcja Łazienka.pl
26 cze 2019 15:00

Proste geometryczne kształty i łagodne, zaokrąglone linie to cechy charakterystyczne nowej serii baterii łazienkowych, utrzymanych w purystycznym stylu.

Beton, drewno, metal nadają wnętrzu purystyczny charakter, a naturalne kolory ziemi i przyjemne w dotyku formy kreują odpowiednią atmosferę wnętrza i powodują, że czujemy się w nim dobrze. Mając to na uwadze, projektanci marki Kludi stworzyli nową serię armatury łazienkowej Kludi Zenta SL, która odpowiada nowoczesnym trendom stanowiąc idealne wyważenie między oszczędnym minimalizmem a łagodną, delikatną formą.

Design oparty na prostych, geometrycznych formach przełamany został łagodnymi liniami i delikatnymi zaokrągleniami. Płynne przejścia między korpusem, wylewką a uchwytem baterii nadają całości lekki, subtelny kształt. Jednocześnie – stają się przeciwwagą dla surowej, geometrycznej podstawy.

Baterie zachwycają kunsztem wykonania przejawiającym się w doskonale wykończonej chromowanej powierzchni i dopracowanych do perfekcji detalach. Projektanci nie zapomnieli też o zaawansowanej funkcjonalności. Ergonomiczny, idealnie układający się w dłoni uchwyt, wysokiej klasy głowice ceramiczne, cienki korpus baterii pozwalający na montaż blisko ściany, a tym samym – oszczędność miejsca – to tylko niektóre z funkcji nowej serii.

Wysoka jakość, wyjątkowy design i doskonała funkcjonalność plasują nowe produkty Kludi w segmencie Smart Luxury. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także