PARTNER PORTALU
Elegancki zarost - zadbaj o niego z praktycznym trymerem

Elegancki zarost - zadbaj o niego z praktycznym trymerem

Autor: Anna Sołomiewicz
22 gru 2016 16:30

Współcześni mężczyźni chcą dobrze wyglądać, dlatego stylizują zarost i dbają o niego, wiedząc jak istotną częścią ich wizerunku on jest.

Sylwestrowa noc i karnawał szczególnie sprzyjają ciekawym stylizacjom i eksperymentom z zarostem. Z pomocą przyjdą niezawodne trymery Philips – Serii 9000 z laserową prowadnicą oraz Serii 7000 z wbudowanym systemem zasysania zapobiegającym nieporządkom w łazience.

Jeśli podczas sylwestrowej zabawy chcesz przekłuwać uwagę idealnie wystylizowanym i symetrycznym zarostem, sięgnij po trymer Philips z laserową prowadnicą BT9290. Unikalny system naprowadzania Philips Laser Guide wyświetla czerwoną linię światła na policzku, linii szczęki lub szyi, dokładnie w miejscu przycięcia zarostu. Zdecydowanie ułatwia to stylizację i pozwala uzyskać precyzyjne i symetryczne cięcie zarówno przy kilku dniowym zaroście, jak i gęstej brodzie. Trymer posiada 17 blokowanych ustawień długości, w tym możliwość ustawienia długości zarostu na 0,4 mm, która daje efekt 3-dniowego zarostu. Dodatkowo trymer jest wyposażony w dwustronny element tnący, dzięki czemu za pomocą głównego trymera można równomiernie i wygodnie golić twarz i szyję, natomiast element precyzyjny zapewnia idealne przycięcie zarostu w trudno dostępnych miejscach w pobliżu nosa i ust oraz wykończenie stylizacji.

Jeśli w stylizacji zarostu poza idealnym zarostem ważna jest dla Ciebie wygoda, postaw na trymery BT7210 i BT7205 z wbudowanym system zasysania, który wyłapuje do 90% ściętych włosków w miarę ich przycinania. Dzięki temu przycinanie zarostu odbędzie się bez zbędnego bałaganu w łazience, co ucieszy zapewne także Twoją partnerkę!

Z trymerami Philips Serii 7000 z łatwością wystylizujesz brodę, wąsy i bokobrody dzięki innowacyjnemu systemowi lift&trim, który unosi włoski i kieruje je wprost na podwójne ostrza ze stali szlachetnej, uzyskasz równy zarost lub przycięcie za jednym pociągnięciem. Te trwałe, stalowe ostrza są podwójnie ostrzone z myślą o długotrwałej pracy i ścinaniu nawet gęstych włosów. Delikatnie ocierają się o siebie, dzięki czemu same ostrzą się podczas przycinania! Trymery posiadają 20 blokowanych ustawień długości od 0,5 do 10 mm z dokładnością do 0,5 mm. Po zakończeniu przycinania na trymer możesz nałożyć też precyzyjną nasadkę, aby wykończyć stylizację, dopracować detale i krawędzie, dotrzeć do trudno dostępnych miejsc lub przyciąć wąsy.

Rekomendowane ceny trymerów Philips wynoszą:

BT7205/15 - 299 zł

BT7210/15 - 339 zł

BT9290/32 - 439 zł

 

Komentarze

Zaloguj się