PARTNER PORTALU
Eleganckie baterie łazienkowe: postaw na czerń

Eleganckie baterie łazienkowe: postaw na czerń

Autor: Redakcja Łazienka.pl
08 gru 2017 13:03

Ponadczasowa czerń wkracza do naszych domów w wielkim stylu. Ciemne baterie w subtelnej matowej wersji to łazienkowy “must have” każdego miłośnika nowoczesnego designu.

Czarna bateria umywalkowa to świetna alternatywa dla srebrnych, wypolerowanych na wysoki połysk modeli. Za każdym razem dodaje łazience oryginalności i nowoczesnego wyglądu. Nie ważne, czy zestawimy ją z umywalką w tym samym kolorze, czy zdecydujemy się na kontrastowe połączenie czarnego z białym. Szczególnie dobrze wypada w prostych, minimalistycznych aranżacjach, “męskich” łazienkach i loftowych przestrzeniach.

Potencjał ciemnych barw już dawno dostrzegł włoski producent Gessi, proponując eleganckie baterie w czarnych, matowych wykończeniach. Łazienkowa armatura w kolorze głębokiej czerni uzupełnia niemal każdą kolekcję - począwszy od kultowych serii Goccia i Cono, a skończywszy na nowszych projektach, takich jak Rettangolo K czy Via Manzoni.

Perfekcyjnie wykonane baterie to dowód na to, że czerń zawsze prezentuje się stylowo - zarówno na światowych wybiegach, jak i w domu. Producent daje możliwość wyboru między prostymi formami a fantazyjnymi kształtami. W ofercie znajdziemy, m.in. modne baterie przypominające swoim wyglądem spadającą kroplę wody oraz leżące na sobie kamienie.

Największym dystrybutorem marki Gessi na terenie Polski jest firma Intercasa. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także