Estetyczny i solidny - taki powinien być przycisk spłukujący

Estetyczny i solidny - taki powinien być przycisk spłukujący

Autor: Redakcja Łazienka.pl
07 paź 2019 12:41

Przycisk spłukujący to detal w aranżacji łazienki, ale wbrew pozorom niezwykle istotny - nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim praktycznych.

Minimalistyczne wzornictwo i solidne wykonanie mogą iść ze sobą w parze. Udowadnia to firma TECE, która wprowadza na rynek nową serię przycisków spłukujących. TECEsolid i TECEfilo-Solid wyróżniają się subtelną, geometryczną formą oraz przemyślaną, trwałą konstrukcją, dzięki czemu znajdą zastosowanie zarówno w łazienkach prywatnych, jak i publicznych.

Solidność ze stali

TECEsolid to nowa seria przycisków spłukujących ze stali nierdzewnej, w skład której wchodzą modele do WC i pisuaru z manualnym mechanizmem uruchamiającym. Minimalistyczny i nieco surowy design, a także prosta geometryczna forma płytki oraz dwudzielnych klawiszy znajdą uznanie wśród miłośników industrialnego i nowoczesnego stylu w aranżacji łazienek. To, co je wyróżnia, to także solidna, przemyślana konstrukcja. TECEsolid mają grubość zaledwie 6 mm i zostały zaprojektowane warstwowo.

Płytka metalowa chroni plastikową ramkę montażową przed uszkodzeniami, wynikającymi m.in. ze zwiększonej częstotliwości użytkowania przycisków. Ramka może być dodatkowo przymocowana w niewidoczny sposób i zabezpieczona przed kradzieżą. Dzięki takiemu rozwiązaniu przyciski spełnią swoją rolę także w toaletach publicznych. TECEsolid są ciche w działaniu – to zasługa specjalnej gumowej uszczelki znajdującej się z tyłu przycisku, która tłumi dźwięk aktywacji spłukiwania i wpływa na komfort użytkowania.

Modele do WC i pisuaru dostępne są w pięciu wariantach wzorniczych, tj. biały połysk, biały matowy, chrom połysk, stal nierdzewna szczotkowana oraz stal nierdzewna szczotkowana "anti-fingerprint – z powłoką zapobiegającą pozostawianiu odcisków palców.

Bezpieczeństwo w nowoczesnym wydaniu

Bazując na minimalistycznym wzornictwie i przemyślanej funkcjonalności, cechom bliskim przyciskom TECEsolid, powstała także nowa seria bezdotykowej elektroniki do pisuaru. TECEfilo-Solid, działające w oparciu o technologię IR, zostały stworzone z myślą o komforcie i higienie użytkowników. Pozwalają bowiem na bezdotykowe uruchamianie spłukiwania. Dla producenta ważne były także względy ekologiczne, dlatego zastosowane w nim rozwiązania realnie wpływają na ograniczenia zużycia wody.

Podobnie jak w przypadku serii TECEsolid, nowe modele elektroniki do pisuarów TECEfilo-Solid zostały wykonane ze stali nierdzewnej, zaprojektowane dwuwarstwowo i wyposażone w zabezpieczenia, które wpływają na trwałość i użyteczność tych rozwiązań w obiektach publicznych. Warta podkreślenia jest także funkcja programowania ustawień elektroniki i dostosowania ich do indywidualnych preferencji. TECEfilo-Solid dostępne są w pięciu wariantach wzorniczych, tj. biały połysk, biały matowy, chrom połysk, stal nierdzewna szczotkowana oraz stal nierdzewna szczotkowana "anti-fingerprint.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także