×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Funkcjonalna łazienka: zobacz praktyczny model szafki lustrzanej

Funkcjonalna łazienka: zobacz praktyczny model szafki lustrzanej

Autor: Redakcja Łazienka.pl
07 sie 2019 13:51

Funkcjonalna łazienka powinna być wyposażona w praktyczne meble, najlepiej takie, które oferuje kilka funkcji w jednym produkcie. Świetnym przykładem może być ta szafka lustrzana.

Elastyczne wymiary, różnorodne wersje i prostolinijny wzór powodują, że Royal Modular 2.0 marki Keuco staje się uniwersalną szafką lustrzaną do każdej łazienki. Indywidualny wybór szerokości, wysokości i głębokości – oraz inteligentna koncepcja oświetlenia LED, funkcjonalna technologia, łatwa do organizacji przestrzeń na drobiazgi i przemyślane szczegóły aranżacyjne w pełni charakteryzują ten model szafki.

Wymiary szafki lustrzanej wydają się niezwykle elastyczne: szerokość od 50 do 160 cm, dwie wersje wysokości i dwie wersje głębokości powodują, że możliwe jest jej dopasowanie do każdej umywalki, zastosowanie w łazience każdej wielkości oraz spełnienie wszelkich życzeń Klientów - dostępnych jest aż 1000 różnych wersji modelu. A jeżeli ktoś preferuje wariant wbudowany w ścianę, znajdzie i taki model.

Poziome oświetlenie LED od góry i na dole zapewnia jasne oświetlenie twarzy bez niechcianych cieni i rozbłysków. Równocześnie akcent pada na umywalką. Możliwe jest ustawienie jasności i barwy światła według potrzeb użytkownika – pozwala na to bezstopniowa regulacja od jasnego światła białego dziennego, które nadaje się do codziennych zabiegów pielęgnacyjnych, po przyciemnione światło na czas relaksu.

System czujników sterujących światłem znajduje się wewnątrz szafki lustrzanej, widok zewnętrzny jest w pełni uporządkowany, bez zbędnych szczegółów. Do włączania i wyłączania służy niewielki przycisk, niewidoczny z zewnątrz. Dla osób preferujących szafki lustrzane bez oświetlenia dostępna jest również stosowna wersja.

Wnętrze szafki zaskakuje szlachetnością aranżacji pełnej kontrastów, półkami z dumnego szkła i białą, szklaną ścianką tylną. Drzwi obrotowe, obustronnie pokryte lustrem, zapewniają widok pod każdym możliwym kątem. Za zamykanie odpowiada komfortowa technologia „soft-close”, kombinowana według upodobania użytkownika z czarnymi zawiasami, pozwalającymi na szybkie lub wolne zamykanie.

Praktycznym szczegółem wyposażenia jest lustro kosmetyczne, wkładane elastycznie w szklane dno lub na drzwi, ustawiane według potrzeby. Listwa magnetyczna ułatwia znalezienie drobnych przyborów kosmetycznych. Szczególnie niezwykłym elementem aranżacji są gniazdka i podwójne przyłącze USB, ukryte za dwoma klapami.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także