Funkcjonalna strefa prysznica: dobierz swoją kabinę prysznicową

Funkcjonalna strefa prysznica: dobierz swoją kabinę prysznicową

Autor: Anna Sołomiewicz
22 marz 2017 12:22

Funkcjonalna strefa prysznica będzie wyglądać inaczej w każdej łazience, a kabinę prysznicową powinniśmy dobierać w oparciu o indywidualne parametry wnętrza.

Podstaw pod X to, czego potrzebujesz – kabinę lub wannę. W każdej konfiguracji wynik będzie perfekcyjny! TX to najbardziej uniwersalna kolekcja w ofercie Sanplast. Dzięki szerokiej gamie kształtów i wymiarów, wzór TX możesz podstawić do każdego łazienkowego wnętrza…

Seria TX to przede wszystkim kabiny – o różnych kształtach, kolorach profili i wypełnieniach szkła. Wszystkie jednak posiadają wspólny mianownik: doskonałe walory praktyczne i użytkowe. Klienci mogą wybierać z bogatej oferty kabin narożnych – kwadratowych, prostokątnych, półokrągłych, a teraz także pięciokątnych. W kolekcji znaleźć można także półokrągłą kabinę przyścienną, która sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie dysponujemy wystarczającą ilością przestrzeni. Wiele modeli kabin TX posiada w standardzie modyfikację powierzchni szkła Glass Protect, pozwalającą na jeszcze prostsze utrzymanie czystości. Bogactwo wzorów przeszkleń, od najprostszych po bardziej ozdobne, pozwoli każdemu zaprojektować kabinę swoich marzeń oraz na miarę swoich możliwości.

Seria TX została rozszerzona także o drzwi łamane oraz wspomnianą wcześniej kabinę pięciokątną, które to dedykowane są do mniejszych łazienek. Z serią TX nie można się nudzić i każdy klient znajdzie najlepszą propozycję do swojej łazienki. Seria TX zapewnia teraz możliwość stworzenia nie tylko wyjątkowego miejsca do kąpieli pod prysznicem, ale także miejsca do kąpieli w wannie.

Właśnie z myślą o zwolennikach dłuższych kąpieli i serii TX od tego roku dostępna jest wanna prostokątna WP/TX. Wybierać można spośród 10 wariantów wymiarowych: od 70x140 do 80x190. Wanna prostokątna WP/TX wykonana jest z akrylu sanitarnego i kompletowana ze stelażem. Cechą charakterystyczną wanien TX jest klasyczny kształt, wygodne wnętrze i 42 cm głębokość. Kąpiel w wannach serii TX to kąpielowa przyjemność w doskonałej cenie. Wygodne wnętrze i jakość wykończenia sprawiają, że jest to wybór, którego nie sposób żałować.

Produkty serii TX doskonale wkomponują się w aranżację wnętrza każdego domu. Ich szeroka paleta rozmiarowa, uniwersalny design, a także przystępna cena sprawiają, że są one bardzo często wybierane przez inwestorów.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także