PARTNER PORTALU
Funkcjonalna strefa prysznica: nowy system przesuwny do drzwi

Funkcjonalna strefa prysznica: nowy system przesuwny do drzwi

Autor: Redakcja Łazienka.pl
30 paź 2017 13:23

Drzwi w kabinach przesuwnych powinny być zamontowane na specjalnych systemach. Na rynku własnie pojawiła się nowość.

System przesuwny Verona to nowość w ofercie firmy CDA Polska. Wykonany został z wysokiej jakości stali nierdzewnej, dostępnej w wykończeniach połysk oraz satyna. Charakteryzują go prosty i szybki montaż oraz szerokie możliwości zastosowania.

Jest to system dedykowany kabinom prysznicowym, którego cechą charakterystyczną są wózki jezdne wykonane w technologii waterproof. Dzięki temu pozostają one jeszcze bardziej odporne m.in. na działanie wody. Na prowadnicy systemu zamontowane są już w odpowiednich odległościach mocowania dla panelu stałego, co zdecydowanie ułatwia i przyśpiesza jego montaż, a także pozwala zachować precyzję wykonania kabiny prysznicowej.

System dostępny jest w kilku wariantach, w tym z jednym lub dwoma panelami przesuwnymi, albo z dwoma panelami stałymi. Dzięki temu możne on być wykorzystywany zarówno w kabinach wnękowych, jak i narożnych. Jego prowadnica może mierzyć nawet do 2 metrów długości, co daje dodatkowe możliwości dopasowania systemu pod indywidualne wymagania projektowe. Wybierać można również pomiędzy dwoma rodzajami odbojów zabezpieczających. Pierwszy to standardowy stalowy odbój w kształcie niewielkiej rolki, drugi natomiast jest wykonany na kształt rolki wózka jezdnego

Wysoka jakość użytych materiałów oraz ich wykończenia sprawiają, że system ten będzie stanowił elegancki element łazienki, niezależnie od stylu jej aranżacji. System dopasowany został do szkła o grubości 8 lub 10 mm, a jego maksymalny udźwig to 65 kg. Prowadnica dostępna jest w trzech długościach – 1200, 1500 oraz 2000 mm.

Źródło: CDA Polska

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także