PARTNER PORTALU
Grzejnik łazienkowy: 12 pomysłów z polskich domów

Grzejnik łazienkowy: 12 pomysłów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
12 lis 2017 10:38

Grzejnik łazienkowy może być pełnoprawnym elementem aranżacji łazienki. Zobaczcie sami na przykładzie 12 projektów z polskich domów!

Grzejników już nie chowamy za meblami czy zabudową. Coraz częściej, zwłaszcza te łazienkowe, stają się one elementem dekoracyjnym pomieszczenia, zdobiąc je swoim kolorem i formą. 

W łazience grzejnik jest wręcz niezbędny. Nie tylko ogrzewa pomieszczenie, ale także często pełni rolę suszarki na wilgotne ręczniki czy drobne pranie. Wybierając model grzejnika warto rozejrzeć się za eleganckim wariantem rurkowym lub modelem, który można zintegrować z dodatkowymi relingami czy haczykami. Niektóre grzejniki płytowe mają specjalne otwory, pełniące rolę wieszaków i jednocześnie nadające grzejnikowi aparycję nowoczesnej, abstrakcyjnej płaskorzeźby.

Wybierając grzejnik łazienkowy możemy kierować się różnymi kluczami aranżacyjnymi. Możemy na przykład zdecydować się na model w kolorze kontrastującym ze ścianami, sprawiając, że będzie on mocno wyeksponowany, zdecydować się na wariant współgrający z tonacjami kolorów we wnętrzu lub też zaplanować harmonizujący stylistycznie i kolorystycznie zestaw ogrzewanie-oświetlenie.

Grzejnik łazienkowy może być również detalem wprowadzającym żywy kolor do wnętrza - producenci oferują modele w najróżniejszych kolorach, również takich jak soczysta limonka czy intensywna czerwień. 

W naszej galerii prezentujemy 12 projektów łazienek, w których grzejniki pełnią pełnoprawną rolę dekoracyjną. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także