Grzejnik w łazience: pakiet zdjęć z polskich domów

Grzejnik w łazience: pakiet zdjęć z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
23 sty 2018 16:18

Grzejnik od wielu lat jest standardowym elementem wyposażenia łazienki. Dziś jednak coraz częściej, zamiast starać się go schować, dumnie go eksponujemy.

Rola grzejników we wnętrzach zmieniła się diametralnie w ciągu ostatnich kilku lat. Kiedyś staraliśmy się je chować za wszelkiego rodzaju zabudowami lub tekstyliami - dzisiaj dumnie eksponujemy je jako pełnoprawny element aranżacji wnętrza. Zwłaszcza w łazience, gdzie grzejnik jest niezbędny przez okrągły rok. 

Wybierając model grzejnika do łazienki pod uwagę trzeba wziąć wiele aspektów. Jeżeli mamy w zwyczaju traktować grzejnik jako dodatkową suszarkę, wówczas warto zaopatrzyć się w model zintegrowany z elektryczną grzałką, który będzie nam służył przez cały rok. Praktyczny będzie także wybór grzejnika rurkowego, ewentualnie wyposażonego w dodatkowe uchwyty, wieszaki lub relingi, które zapewnią miejsce na powieszenie wilgotnych ręczników czy ubrań. 

Jeżeli funkcja dekoracyjna grzejnika jest dla nas priorytetem, warto rozważyć zakup designerskiego modelu, o niebanalnym kształcie, którzy z powodzeniem będzie "udawał" nowoczesną płaskorzeźbę w łazience. Bardziej tradycyjne, rurkowe lub płytowe grzejniki również są obecnie bardzo estetyczne. Ich kształt może być np. asymetryczny, co czyni go bardziej efektownym, a kolor nie tylko biały, ale dobrany pod barwę innych elementów aranżacji łazienki. 

Przygotowaliśmy dla Was pakiet zdjęć łazienek z polskich domów, w których grzejniki są dumnie eksponowane na ścianach, mają oryginalne formy lub kontrastujące z otoczeniem kolory, a ich obecność dodaje charakteru aranżacji łazienki.

Zobacz także >> Grzejniki łazienkowe: 15 dekoracyjnych modeli.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także