Grzejnik w łazience: postaw na uniwersalną biel

Grzejnik w łazience: postaw na uniwersalną biel

Autor: Redakcja Łazienka.pl
10 kwi 2019 16:22

Biel to jeden z najbardziej uniwersalnych kolorów. Wybierając grzejnik łazienkowy o tej barwie, stawiamy na ponadczasowe rozwiązanie, które wpisze się w każdy styl.

Główną zaletą bieli jest jej uniwersalność. Idealnie radzi sobie zarówno jako główny bohater, ale też dodatek. Tak jak czerń pasuje do wszystkiego. Pasuje do wnętrz nowoczesnych, ale też ponadczasowych, eleganckich czy np. w stylu Hampton. Białe meble, oświetlenie czy dodatki idealnie zgrywają się z całą paletą kolorystyczną. 

Z czym kojarzy nam się nowoczesność? Gdybyśmy mieli dodać do tego z jakim kolorem – to zdecydowanie jest to biel. Białe wnętrza z akcentem kolorystycznym są ponadczasowe. Bezpieczne. Tak jest również z meblami, bo gdy chcemy przemalować ścianę z szarej na granatową to białe meble zawsze będą pasować.

Projektanci marki Luxrad docenili uniwersalność bieli oraz jej popularność. Dlatego dzisiaj prawie wszystkie grzejniki z oferty dostępne są w tym kolorze. Zarówno te klasyczne w formie jak Kwadro i Atria, czy te wyróżniające się swoim wzornictwem – Aurora, Atakama, Niagara oraz Fortuna.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także