PARTNER PORTALU
Grzejniki drabinkowe: praktyczny wybór do łazienki

Grzejniki drabinkowe: praktyczny wybór do łazienki

Autor: Redakcja Łazienka.pl
12 lut 2018 09:42

Ręcznik w łazience często pełni więcej niż jedną funkcję. Oprócz ogrzewania pomieszczenia staje się również suszarką na ręczniki, a nawet dekoracją wnętrza. W tej roli świetnie sprawdzą się grzejniki drabinkowe.

Kiedy jesteśmy na etapie urządzania naszej łazienki to zawsze kierujemy się funkcjonalnością. Co najważniejsze – to nie zależy od jej wielkości. Stawiamy na rozwiązania, które będą dla nas wygodne. Tak jest również z grzejnikami. Modele drabinkowe zwracają uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale też możliwością przewieszenia ręcznika, czy wysuszenia mokrych ubrań.

Wybór grzejnika łazienkowego nie ogranicza się wyłącznie do dobrania odpowiednich rozmiarów, mocy i kształtu. Warto zwrócić uwagę również na jego wygląd, a co za tym idzie – znaleźć dla niego odpowiednie miejsce w naszej łazience. Unikajmy montażu w pobliżu kratek wentylacyjnych. Taka lokalizacja sprawi, że ogrzewane powietrze szybko uleci do kratki, a zapotrzebowanie energetyczne pomieszczenia ulegnie podwyższeniu.

Z drugiej strony zastanówmy się czy taki grzejnik powinien spełniać jeszcze jakieś funkcje. W przypadku drabinkowych, ważną opcją jest możliwość powieszenia i suszenia np. ręczników. Obecnie w ofercie firmy Luxrad możemy znaleźć kilka typów grzejników drabinkowych, które niekoniecznie muszą występować w wersji białej.

Budową i wykonaniem Atria dodaje wyrazu każdej łazience. Jej masywny wdzięk i duża praktyczność znajdzie uznanie w każdej łazience. Model ma nietypowy kształt jak na znane do tej pory grzejniki. Nie posiada elementów wypukłych, jest raczej prosty a wręcz minimalistyczny.

Jeśli cenimy sobie ponadczasową klasykę to warto pomyśleć o modelu Piko. Biorąc pod uwagę często zmieniające się trendy a co za tym idzie nasze gusta, ten model zawsze będzie na czasie. Zawsze też będzie pasował, niezależnie od panującego stylu w łazience.

Mercury wyróżnia ciekawy kształt. Mimo, że jest drabinkowy i prostokątny to patrząc od dołu widzimy subtelne wygięcie. Te zakrzywione okrągłe rurki nadają modelowi Mercury szczególną elegancję i wyjątkowość. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także