×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Grzejniki łazienkowe: przegląd inspiracji z polskich domów

Grzejniki łazienkowe: przegląd inspiracji z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
28 wrz 2018 11:18
Aktualizacja: 29 wrz 2018 12:14

Grzejnik coraz częściej przestaje być wyłącznie urządzeniem grzewczym i staje się pełnoprawną dekoracją łazienki. Zobaczcie, jak ciekawie grzejniki mogą prezentować się w łazienkach!

Grzejniki łazienkowe już dawno przestały pełnić funkcję wyłącznie grzewczą. Obecnie coraz częściej są one dekoracją łazienki, niekiedy wręcz pełniąc nadrzędną ozdobną funkcję, wprowadzając np. kroplę koloru do bardziej stonowanej aranżacji łazienki. 

Grzejniki łazienkowe mogą występować w rozmaitych formach i kolorach. Oprócz klasycznej bieli, popularne są grzejniki w kolorach, takich jak czerń oraz różne odcienie szarości. Odważniejsi inwestorzy skłonni wybierać bardziej awangardowe rozwiązania mogą się natomiast zdecydować na grzejnik łazienkowy w mocnym kolorze, np. żółtym czy miętowym. 

Najpopularniejszym wyborem do łazienek są grzejniki rurkowe, ale ciekawym i bardzo estetycznym rozwiązaniem może być również grzejnik płytowy. Grzejniki rurkowe są popularne z uwagi na to, że łatwo wykorzystać je również jako podręczną suszarkę do ręczników i bielizny. Modele płytowe również jednak mogą oferować taką funkcję - wiele z nich jest dostępne z funkcjonalnym relingiem na powieszenie ręcznika czy odzieży.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także