PARTNER PORTALU
Higiena w łazience: zadbaj o nią z nowoczesnym dozownikiem pianki dezynfekującej

Higiena w łazience: zadbaj o nią z nowoczesnym dozownikiem pianki dezynfekującej

Autor: Redakcja Łazienka.pl
30 cze 2019 11:37

Codzienna higiena jest ważna dla zdrowia. Tam, gdzie spotyka się wiele osób, gdzie ludzie podają sobie dłonie, chwytają te same uchwyty i klamki, higiena rąk jest szczególnie ważna. Zasada nadrzędna: należy często myć ręce, a jeszcze lepiej chronić je odpowiednim środkiem dezynfekcyjnym.

Elektroniczny dozownik środków higienicznych Plan od Keuco, montowany na ścianie, łączy w sobie szlachetne wzornictwo z najwyższym komfortem higieny oraz specjalistycznym produktem higienicznym. Nadaje się do zastosowania jako dozownik pianki dezynfekcyjnej w obszarze publicznym, dozownik mydła w postaci pianki przy umywalce oraz — innowacyjnie — jako dozownik pianki higienicznej przy toalecie. Zastosowanie pianki higienicznej pozwoli w prosty sposób wykonać z normalnego papieru toaletowego papier nawilżony, przyjazny dla środowiska, który bez żadnych przeszkód może trafić do toalety. Składniki działające kojąco na skórę, takie jak aloes, czynią użycie pianki higienicznej szczególnie przyjemnym.

Dozownik pianki dezynfekcyjnej nadaje się wszędzie tam, gdzie higiena jest podstawowym wymogiem. Delikatna pianka dezynfekcyjna jest przyjazna dla skóry rąk i skutecznie zwalcza bakterie. Idealnie nadaje się do użycia w często odwiedzanych pomieszczeniach. Wydajne mydło w postaci pianki z eleganckiego dozownika nadaje się dzięki substancjom pielęgnacyjnym nawet do najbardziej wrażliwej skóry. Szlachetne wzornictwo dopasuje się do każdego otoczenia.

Dozownik środków higienicznych w wersji chromowanej, wykończonej aluminium lub stalą szlachetną od Keuco uzupełnia asortyment akcesoriów serii Plan. Nadaje się do użycia w gospodarstwie domowym, w obszarze półotwartym i otwartym, spełnia wysokie wymogi w zakresie wyposażenia.

Bezdotykowa, przyjazna obsługa odbywa się za pomocą czujnika podczerwieni, podłożenie ręki powoduje wydanie wstępnie ustawionej ilości środka. Regulacja wydawanej porcji mydła w piance, pianki dezynfekcyjnej lub higienicznej zapewnia oszczędne wykorzystywanie tych środków. Podczas produkcji elektronicznego, niekapiącego systemu pomp oraz pasujących do niego worków próżniowych na około 2000 porcji Keuco współpracuje ze specjalistyczną firmą Hagleitner z Austrii. Hagleitner to jedno z wiodących przedsiębiorstw w Europie, oferujących innowacyjne rozwiązania w zakresie higieny.

Keuco oferuje dla dozownika Plan możliwość działania na baterie lub zasilanie z podtynkowego zasilacza. Model na baterie wyposażony jest dodatkowo w diodę LED informującą o pojemności baterii. Wskaźnik LED informuje również o konieczności wymiany worka ze środkiem higienicznym. Opatentowany worek próżniowy gwarantuje całkowite wykorzystanie zawartości, bez marnowania pozostałości. Łatwo montowany adapter przy worku pozwala na szybką i prostą wymianę zasobnika. Ponieważ system jest zamknięty, ryzyko zakażenia zawartości przez drobnoustroje zostało wykluczone. Utylizacji podlega wyłącznie puste opakowanie, które jest lekkie, a po ściśnięciu zajmuje niewiele miejsca.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także