PARTNER PORTALU
Jak urządzić łazienkę? 15 bardzo ładnych pomysłów

Jak urządzić łazienkę? 15 bardzo ładnych pomysłów

Autor: Justyna Łotowska
24 maj 2021 15:19

Szukasz sposobu na aranżację ładnej łazienki? Jeśli wiesz tylko, że twoja łazienka potrzebuje remontu lub wykończenia, ale kompletnie nie masz żadnego pomysłu, jak powinna wyglądać, zajrzyj do naszej galerii inspiracji. Mamy aż 15 pięknych zdjęć łazienek!

Jaka łazienka jest teraz na topie? W naszym przeglądzie inspiracji znajdziesz sporo modnych pomysłów, dobrych także do łazienki w bloku. 

Czytaj także: Modna łazienka: świetne pomysły na nowoczesną strefę prysznica. Porady, piękne zdjęcia!

Na pewno warto pożegnać smutne białe lub szare łazienki. Teraz w modzie jest kolor! Stawiamy na zielenie, granaty i błękity, zestawiamy je z ponadczasowym drewnem, bielą i elegancką czernią. Coraz popularniejsze są również kolory ziemi - naturalna łazienka, z materiałami naśladującymi drewno lub kamień, z żywymi roślinami to teraz bardzo modny trend. 

Bardzo częstym dylematem, który staje przed każdym, kto ma zamiar remontować lub wykończyć łazienkę, jest to, czy wybrać wannę czy kabinę prysznicową. Pisaliśmy o tym sporo, możesz sporo praktycznych informacji znaleźć np. w naszym artykule: 

Wanna czy kabina? Odpowiedz na 5 prostych pytań i dowiedz się, co będzie lepsze w twojej łazience

W naszej galerii inspiracji znajdziesz nawet małe łazienki z wanną - jeśli zamontujesz na nich parawan nawannowy, masz do dyspozycji naprawdę dobra alternatywę dla kabiny prysznicowej. Dla miłośników kabin także mamy sporo pomysłów - na topie są teraz minimalistyczne kabiny walk in lub mocne akcenty - kabiny z czarnymi profilami, w klimacie loftowym. 

Zobacz również: Modna łazienka. 5 trendów, które rządzą w 2021 roku

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także