PARTNER PORTALU
Jasna łazienka: 12 kolekcji płytek polskich marek

Jasna łazienka: 12 kolekcji płytek polskich marek

Autor: Anna Sołomiewicz
27 sie 2019 10:22

Łazienkę najczęściej urządzamy w jasnych kolorach. Zobaczcie, jakie płytki polskich marek będą pasować do takich aranżacji.

Jeżeli chodzi o kolorystykę łazienek, w Polsce wybór najczęściej pada na jasne barwy. Sięgamy po biel, beże lub delikatne szarości.

Jest to podyktowane z pewnością dużą pragmatycznością osób urządzających łazienki, które chcą mieć wnętrze ponadczasowe, na lata, takie, które nie wyjdzie z mody po jednym, dwóch sezonach. Z pewnością nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że wiele łazienek w blokach to niewielkie wnętrza bez dostępu do światła dziennego. Jasne kolory pomagają optycznie powiększyć małą łazienkę i rozświetlić jej wnętrze.

Jednocześnie jednak, jasnym łazienkom nie można odmówić uroku. Biel, delikatne beże czy szarości to bardzo elegancki wybór, który pozwoli w prosty sposób urządzić eleganckie wnętrze. Producenci płytek, choć coraz częściej oferujący również mocne i odważne kolory, w dalszym ciągu stawiają na bogatą ofertę jasnych płytek ceramicznych. W naszej galerii prezentujemy 12 takich kolekcji od polskich marek.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także