Kabina prysznicowa: 10 modeli do narożnika

Kabina prysznicowa: 10 modeli do narożnika

Autor: Redakcja Łazienka.pl
23 paź 2019 09:10

Kabiny prysznicowe coraz częściej zastępują w łazienkach wanny lub istnieją obok nich. Ulubionym miejscem ich montażu jest narożnik pomieszczenia. Zobaczcie modele dedykowane właśnie do tego miejsca.

Niektórzy nie wyobrażają sobie kąpieli bez wanny. Dla innych w zupełności wystarczy kabina prysznicowa. Ta druga zdobyła w ostatnich latach duże grono zwolenników - coraz więcej osób decyduje się na kabinę w swojej łazience, doceniając jej walory użytkowe (a także, coraz atrakcyjniejsze, wzornictwo). 

Najpopularniejszym miejscem montażu kabiny prysznicowej w łazience jest narożnik pomieszczenia. Taka lokalizacja ma niezaprzeczalną zaletę: pozwala zaoszczędzić przestrzeń, co jest nieocenione zwłaszcza w niewielkich łazienkach. Wybór kabiny prysznicowej zamiast wanny często jest zresztą podyktowany ograniczonych metrażem pomieszczenia, a modele do narożnika świetnie pełnią wówczas powierzoną im rolę. 

W narożniku łazienki zamontować można różne warianty kabin prysznicowych. Do łazienek szczególnie małych świetnie nadadzą się kabiny półokrągłe, pięciokątne, a także kabiny prostokątne, ale ze składanymi drzwiczkami (takimi, które można w całości oprzeć o ściany pomieszczenia, kiedy nie korzystamy ze strefy prysznica). W narożniku można także zamontować model typu walk-in. Wówczas wystarczy tylko jedna szklana ścianka, aby cieszyć się prysznicową "enklawą", osłoniętą de facto aż z trzech stron. 

W naszej galerii pokazujemy przykładowe modele kabin prysznicowych idealnych do narożnika. Znaleźliście swój typ?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także