PARTNER PORTALU
Kabina prysznicowa: 14 modeli do różnych łazienek

Kabina prysznicowa: 14 modeli do różnych łazienek

Autor: Anna Sołomiewicz
21 cze 2019 11:30

Kabina prysznicowa to coraz częstszy wybór do strefy kąpieli w łazience. Zobaczcie modele na każdy metraż, układ wnętrza i gusta!

W ostatnich latach kabiny prysznicowe stały się bardzo popularne. Wiele osób rezygnuje z wanny na rzecz kabiny, a szczęśliwcy posiadający większe łazienki decydują się na oba rozwiązania. 

Kabina prysznicowa ma wiele zalet - od oszczędności przestrzeni jaką oferuje, przez komfort szybkiego prysznica odpowiadającego szybkiemu stylowi życia, jaki obecnie preferujemy, po łatwiejszy dostęp do strefy kąpieli dla osób mających problemy z poruszaniem się, jak np. seniorzy. 

Wraz z rosnącą popularnością kabin prysznicowych, producenci wyszli na przeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, zwiększając różnorodność oferowanych przez siebie rozwiązań. Oferta rynkowa kabin prysznicowych jest na tyle bogata, że niemal każdy znajdzie model dla siebie, a w razie jego braku, może zamówić kabinę wyprodukowaną na wymiar.

Wybierać możemy wśród kabin prostokątnych i kwadratowych, półokrągłych, z drzwiczkami otwieranymi wahadłowo, drzwiami przesuwnymi, składanymi ściankami lub pozbawionymi całkowicie ruchomych elementów (kabiny typu walk-in).

Również wygląd kabin jest coraz atrakcyjniejszy. Obok eleganckich modeli kabin prysznicowych o minimalistycznym wzornictwie i klasycznych chromowanych uchwytach i profilach, modne są również kabiny z czarnymi profilami i uchwytami, a także modele z dekorami na szkle.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także