PARTNER PORTALU
Kabiny typu walk-in: 5 modnych modeli

Kabiny typu walk-in: 5 modnych modeli

Autor: Anna Sołomiewicz
29 sty 2018 13:25

Urządzając strefę prysznica mamy do wyboru wiele modeli kabin prysznicowych. Zobaczcie 5 modeli w stylu walk-in.

Urządzając strefę prysznica możemy przebierać w bogatej ofercie rynkowej kabin prysznicowych. Wśród nich znajdziemy takie dedykowane do bardzo małych łazienek, jak i salonów kąpielowych, okrągłe, kwadratowe, prostokątne, a nawet pięciokątne! Z drzwiczkami przesuwanymi, składanymi lub uchylnymi.

Wśród rozmaitych modeli kabin, dużą popularnością cieszą się ostatnimi czasy kabiny typu walk-in, czyli modele pozbawione ruchomych elementów, zbudowane z jednej lub kilku stałych tafli szkła. Kabiny typu walk-in mają oszczędne wzornictwo i idealnie pasują do nowoczesnych łazienek urządzonych w minimalistycznej manierze. Są poza tym również bardzo praktyczne - ich czyszczenie jest mniej uciążliwe niż modeli wyposażonych w prowadnice, rolki, zawiasy... 

Kabiny typu walk-in mogą być różne. W narożniku małej łazienki wystarczy pojedyncza tafla szkła prostopadła do jednej ze ścian, w salonie kąpielowym możemy się pokusić o kabinę równoległą do ściany, połączoną z nią wspornikami, do której można wejść z obu stron. Możemy wybrać kabinę ze szkła giętego lub z dekorem - możliwości jest wiele! 

Decydując się na kabinę prysznicową typu walk-in pamiętajmy, że nasza strefa prysznica będzie odrobinę chłodniejsza podczas kąpieli. Nie jest to zatem rozwiązanie dla osób "ciepłolubnych". 

Zobacz także >> Strefa prysznica bez brodzika: 20 projektów z polskich domów

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także