PARTNER PORTALU
Kamień w łazience: uniwersalne połączenie czerni i bieli

Kamień w łazience: uniwersalne połączenie czerni i bieli

Autor: Redakcja Łazienka.pl
29 cze 2018 13:57

Zarówno naturalny kamień, jak i duet czerni z bielą kojarzą się z elegancją i szykiem. Zobaczcie piękny naturalny kamień w białym kolorze z nakrapianym czarnym motywem!

Biel i czerń to duet doskonały. Zarówno w modzie, jak i w aranżacji wnętrz. Może ze sobą kontrastować lub harmonijnie się uzupełniać – jak w przypadku nowego granitu w ofercie Interstone.

Sól z pieprzem – tak w skrócie można opisać wzór zdobiący powierzchnię kamienia naturalnego o imieniu Perfect White. Jego wygląd – stonowany i delikatny – nie zdradza kraju, z którego pochodzi. Granit ten wydobywany jest w gorącej Brazylii w stanie Goias. Perfekcyjna biel łączy się tutaj z czarnym nakrapianym motywem. W efekcie otrzymujemy kamień, który wyróżnia się uniwersalnością – jest elegancki, klasyczny i ponadczasowy. A w dodatku – jest to najbielszy kamień w świecie granitów!

Jest przy tym odporny na wilgoć, wodę oraz zarysowania, wysokie i niskie temperatury, ścieranie, plamy, a także nie absorbuje barwników i nie zmienia koloru. Można go więc wykorzystywać jako materiał na blaty, posadzki, schody, kominki, okładziny ścienne. I to zarówno w salonie czy holu, jak i wymagających pomieszczeniach: kuchniach oraz łazienkach. Perfect White jest wyjątkowo twardą odmianą kamienia – jego twardość wynosi aż 6-7 w skali Mohsa.

Ponadto, przez wiele lat zachowuje estetyczny wygląd, a dodatkowo jest bezproblemowy w konserwacji i utrzymaniu w czystości. Wystarczy go odpowiednio zaimpregnować, a do codziennej pielęgnacji używać delikatnych produktów czyszczących. Można go zamówić w formie płyt o grubości 2 lub 3 cm w wersji o polerowanym wykończeniu.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także