PARTNER PORTALU
Kąpiel pod drzewem - piękna łazienka

Kąpiel pod drzewem - piękna łazienka

Autor: Redakcja Archiconnect.pl
06 lip 2018 13:21

W tej przestronnej łazience prym wiodą proste linie i naturalne materiały. Króluje drewno, szkło i beton.

Wnętrze doskonale oddaje panujące aktualnie trendy. Projektantka umiejętnie zestawiła ze sobą ceramiczne płytki imitujące beton i drewno. Ciepły, miodowy odcień drewna wita nas tuż za progiem łazienki, płynnie przechodząc z podłogi na ścianę w kabinie natryskowej. Pojawia się również w strefie wc oraz na obudowie wanny.

Stosunkowo wąskie pomieszczenie zostało czytelnie podzielone na strefy. Po prawej stronie mamy przestrzeń kąpieli: szybkiej - pod prysznicem lub długiej i relaksującej - w wannie. Aby dodatkowo uprzyjemnić ten czas i zmienić łazienkę w oazę spokoju, nad wanną umieszczono szklaną dekorację z motywem drzewa. 

Po lewej stronie łazienki znalazła się duża umywalka i toaleta, a także funkcjonalne białe szafki, niezbędne do przechowywania kosmetyków i akcesoriów. Dzięki błyszczącym frontom meble odbijają światło i nie przytłaczają wnętrza. Kontrastujące z nimi czarne uchwyty to mocny akcent, na który projektantka mogła sobie pozwolić, bo dobrze współgrają z zastosowanym oświetleniem i dekoracyjnym motywem drzewa.

Zobacz też: Aranżacja nowoczesnej łazienki - 20 przykładów z polskich domów

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także