PARTNER PORTALU
Kolory drewna w łazience: 10 projektów z polskich domów

Kolory drewna w łazience: 10 projektów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
02 maj 2019 10:41

Chcąc uzyskać efekt przytulnej aranżacji w łazience postawcie na rysunek i kolor drewna. Zobaczcie jak zrobili to projektanci!

Istnieją różne sposoby na dodanie wnętrzu przytulności. Jednym ze sprawdzonych, a przy tym ponadczasowych jest wprowadzenie do aranżacji elementów w kolorze drewna. Barwa i rysunek drewna ocieplają wizualnie wystrój wnętrza, nadając mu jednocześnie domowy, przytulny charakter. 

Odkąd łazienka przestała być widziana wyłącznie jako pomieszczenie sanitarne, coraz chętniej zaczęliśmy urządzać ją w bardziej przytulnej konwencji. Kolor i rysunek drewna będą tutaj jak znalazł! Możemy się zdecydować oczywiście na naturalny materiał, ale wówczas pamiętajmy, że naturalne drewno trzeba zabezpieczyć przed wilgocią. Są również imitacje do złudzenia udające ten materiał, w tym chociażby płytki ceramiczne jak drewno, które świetnie znoszą wilgoć i które łatwo utrzymać w czystości. 

W naszej galerii pokazujemy 10 przykładowych projektów łazienek, które zostały wizualnie ocieplone drewnem. Jak Wam się podobają?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także