PARTNER PORTALU
Komfort pod prysznicem: armatura z wygodnym sterowaniem

Komfort pod prysznicem: armatura z wygodnym sterowaniem

Autor: Redakcja Łazienka.pl
21 lis 2017 15:43

Małe przyjemności potrafią czynić cuda! Poprawiają humor, zmieniają nastawienie i sprawiają, że codzienne problemy odchodzą w zapomnienie. Chwila przyjemności pod prysznicem jest idealną okazją, by zregenerować siły lub pozytywnie nastroić się na nowy dzień.

Teraz, dzięki wzbogaconemu systemowi Grohe SmartControl, codzienną kąpiel jeszcze łatwiej dopasować do własnych potrzeb!

Intuicyjna i wygodna obsługa

Ustawianie przepływu wody nie musi być trudne! Do sterowania systemem SmartControl służą trzy wygodne pokrętła typu „naciśnij i przekręć” o przejrzyście przedstawionych funkcjach, które, dla jeszcze większej wygody użytkowania, zapamiętują ulubione ustawienia domowników. Przepływ wody uruchamiany jest przez wciśnięcie odpowiedniego przycisku, który jest jednocześnie pokrętłem sterującym ciśnieniem płynącej wody. Karbowana powierzchnia pokrętła zapewnia łatwą obsługę, nawet mokrymi dłońmi. Dzięki prostocie użytkowania w jedną chwilkę możemy przenieść się do świata beztroskiej przyjemności w otoczeniu strumieni wody.

Bateria umożliwia też łatwe sterowanie rodzajami strumienia. Przy pomocy drugiego przycisku możemy błyskawicznie przełączać się między trybami Rain / GROHE Rain O2 a masującym głowę i ramiona strumieniem TrioMassage. Trzeci przycisk odpowiada za przełączanie się między deszczownicą a prysznicem ręcznym. Każdy element kontrolny ma umieszczony intuicyjny symbol, dzięki czemu sterowanie funkcjami jest niezwykle łatwe i przyjemne.

Dodatkowo, technologia typu „Push, Turn, Shower” teraz stała się jeszcze bardziej wielowymiarowa dzięki nowym modelom i różnym konfiguracjom dostępnych opcji dodanym do tej popularnej linii inteligentnych systemów prysznicowych. Oprócz stylowego modelu do montażu na ścianie, oferta produktów obejmuje także system prysznicowy do montażu podtynkowego. Dla idealnego dopasowania do każdej łazienki, prysznice górne i ręczne oraz panel SmartControl są opcjonalnie dostępne w modnym obecnie kolorze białym.

Pełne bezpieczeństwo

By oddać się przyjemności kąpieli potrzebne są również niezawodne technologie gwarantujące bezpieczeństwo. System prysznicowy Grohe SmartControl wyposażony został w technologię Grohe TurboStat®. Odpowiada ona za precyzyjne sterowanie temperaturą wody, która w ułamku sekundy osiąga pożądaną przez nas wartość i dba, by pozostała niezmienna w trakcie całej kąpieli, niezależnie od ciśnienia wody w rurach. Z kolei przycisk SafeStop zabezpiecza przed przypadkowym ustawieniem temperatury powyżej 38 stopni Celsjusza. Dodatkowo, sprawdzona technologia CoolTouch® chroni przed ryzykiem przypadkowego poparzenia, zapobiegając nadmiernemu nagrzewaniu się powierzchni baterii.

W czasach ciągłego pośpiechu warto celebrować małe przyjemności! Poranny lub wieczorny prysznic może być idealnym momentem na relaks i zapomnienie, więc warto w pełni wykorzystać ten czas, dopasowując kąpiel do własnych upodobań.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także