PARTNER PORTALU
Komfortowa i estetyczna: kompletna seria łazienkowa

Komfortowa i estetyczna: kompletna seria łazienkowa

Autor: Redakcja Łazienka.pl
23 sty 2018 14:17

Jak urządzić komfortową i estetyczną łazienkę? Prezentujemy kompletną serię wyposażenia, która nam to ułatwi.

Phoenix Design zaprojektował dla firmy Duravit serię P3 Comforts, która w swoim założeniu ma zaspokajać indywidualne potrzebny nie tylko w zakresie wyglądu, ale także funkcjonalności. Obejmuje ona różne elementy wyposażenia łazienki, które umożliwią urządzenie funkcjonalnego i estetycznego wnętrza.

Charakterystycznym elementem wzorniczym umywalki P3 Comforts jest łagodnie podwyższona półka pod baterię. Oddziela ona obszar mokry komory umywalki od obszaru suchego, tworzy podest dla armatury i oferuje dużą powierzchnię do odkładania akcesoriów łazienkowych. Wąska krawędź komory nadaje umywalce lekkości i elegancji. W szczególności umywalka mała (450 mm szerokości) z charakterystyczną wąską krawędzią komory stanowi optymalną opcję do wykorzystanie na wąskiej przestrzeni. Przy wersji o szerokości 500 mm z bardzo wąskim wysięgiem armatura znajduje się z boku, aby zaoszczędzić jeszcze więcej cennego miejsca.

Również forma wanny jest zgodna z koncepcję komfortu serii P3 Comforts. Krawędź: możliwie najwęższa. Wnętrze: możliwie największe. W ten sposób kąpiel w niesamowicie przestrzennej wannie staje się szczególnie komfortowym doznaniem. Podobnie jak w przypadku umywalek, w wannach również zastosowano miękkie przejścia i łagodnie podwyższoną krawędź boczną, która oferuje dużą powierzchnię do odkładania akcesoriów. Miękkie przejścia wanny zachęcają do przyjemnej i błogiej kąpieli, a jej przyjazna forma perfekcyjnie koresponduje z ceramiką.

Wanna akrylowa P3 Comforts, w wersji przyściennej, może być wygodnie używana także przez dwie osoby. Przyjemnie miękki zagłówek zwiększa komfort kąpieli, podobnie jak opcjonalne wyposażenie z systemem do hydromasażu. Panel sterowania znajduje się na lekko podwyższonej krawędzi wanny. Wanna (1 800 x 800 mm) dostępna jest w wersji przyściennej oraz narożnej (wersja lewostronna/prawostronna).

Również wanna do zabudowy wykazuje typowe dla serii płynne formy i miękkie przejścia. Armatura znajduje się na lekko podwyższonej bocznej krawędzi, która jest jednocześnie półką. Wanna do zabudowy dostępna jest w wymiarach 1 600 x 700 mm, 1 700 x 700 mm i 17 00 x 750 mm, a komfortowa szerokość oparcia znajduje się dowolnie po lewej lub prawej stronie. Wanna jest dostępna także w wersji dla dwóch osób w wymiarach 1 800 x 800 mm i 1 900 x 900 mm.

Montaż brodzików z serii P3 Comforts wykonanych z innowacyjnego materiału DuraSolid® możliwy jest w trzech wersjach: na równi z posadzką, kiedy otrzymujemy jeden poziom podłogi i przestrzeni brodzika, wbudowany do połowy w posadzkę lub na posadzce. Szeroka krawędź tworzy dodatkową powierzchnię do odkładania. Osłona odpływu jest zdejmowana i zapewnia tym samym łatwe czyszczenie. Mimo niemal płaskiej powierzchni zapewniona jest wysoka wydajność odpływu. Brodzik można połączyć z kabiną prysznicową OpenSpace i OpenSpace B marki Duravit oraz z innymi dostępnymi na rynku kabinami. Jeszcze większą dawkę komfortu zapewnia stołek P3 Comforts, który można umieść także w brodziku

W serii dostępne są również miski toaletowe. Szersza o 20 mm miska toaletowa zwiększa komfort siedzenia, a jej forma idealnie komponuje się ze stylem umywalek. W przypadku miski toaletowej wiszącej z zakrytym mocowaniem DuraFix podkreślone jest jednolite wzornictwo. Innowacyjna technologia spłukiwania Duravit Rimless® zapewnia znakomitą skuteczność spłukiwania, nawet przy użyciu niewielkiej ilości wody. Otwarty rant spłukujący miski sprawia, że jest ona szczególnie łatwa do utrzymania w czystości. W celu zapewnienia wyższego komfortu i większej higieny miskę toaletową można opcjonalnie wyposażyć w deskę sedesową z funkcją mycia SensoWash® Slim. Miski toaletowe P3 Comforts są dostępne we wszystkich wariantach. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także