×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Komfortowa i przytulna łazienka: urządzamy domową przestrzeń relaksu

Komfortowa i przytulna łazienka: urządzamy domową przestrzeń relaksu

Autor: Redakcja Łazienka.pl
23 lip 2019 08:26

Coraz większą uwagę przywiązujemy do aranżacji łazienki, która pełni obecnie funkcję nie tylko sanitarną, ale również domowej przestrzeni relaksu, naszego prywatnego SPA. Dlatego warto zadbać o to, aby jej aranżacja zachęcała do relaksu i umożliwiała komfortowy wypoczynek.

Brak czasu to problem, który dotyka większości z nas. Codzienne obowiązki, praca, rodzina... można tak wymieniać bez końca. W tym natłoku zajęć często nie znajdujemy czasu na odpoczynek. Marzy Ci się weekend za miastem, chwila oddechu, spokój i relaks? A może najlepiej wyjazd do SPA i kompleksowe zadbanie o siebie?

Na oba pytania odpowiadasz „TAK”? Jednak wiesz doskonale, że w najbliższym czasie nie znajdziesz na to czasu? Nie ma problemu, teraz możesz zbudować swoje własne prywatne SPA u siebie w domu! 

Organiczne stucco

Łazienkę, w której z przyjemnością odpoczniesz po ciężkim dniu, inspirowaną odcieniem ciepłego, kremowego stiuku uzyskasz dzięki kolekcji płytek Calm Organic. Odpowiednia kolorystyka oraz wykorzystanie zróżnicowanych struktur sprawią, że prywatne SPA będzie przytulne i pełne harmonii.

Wybłyszczenia zastosowane na satynowo wykończonych płytkach bazowych sprawiają, że dzięki odpowiedniemu oświetleniu dostępne w kolekcji kafle ożywiają wnętrze, dodając mu niepowtarzalnego charakteru. Dostępne w dwóch wariantach - gładkim oraz pokrytym wyraźną organiczną strukturą - płytki będą doskonale komponowały się z nieskazitelną bielą ceramiki i nowoczesnymi formami armatury.

Kreatywnie i kompleksowo

Crea to kolekcja łazienkowa, obejmująca zarówno umywalki cienkościenne, toalety, wanny z delikatnym rantem przeznaczone do zabudowy, jak i eleganckie meble o wyrafinowanej minimalistycznej formie. Wieloelementowa kolekcja łazienkowa jest niezawodną receptą na wygodne urządzanie łazienki. Konsekwentny design, który łączy bogatą ofertę kolekcji w spójną stylistycznie całość, daje jednocześnie szerokie możliwości aranżacji. Ogromna różnorodność produktów pozwala tworzyć łazienki o rozmaitym przeznaczeniu, nastroju i kolorycie. Oparta jest na trzech barwach: bieli, szarości i kolorze dębu. Zachęca do twórczej gry barwą, fakturą oraz formą. 

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także