×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Koniec z wierceniem w płytkach! Akcesoria łazienkowe do pięknego wnętrza wyremontowanej łazienki

Koniec z wierceniem w płytkach! Akcesoria łazienkowe do pięknego wnętrza wyremontowanej łazienki

Autor: tesa
Dodano: 22 lip 2019 07:03
Zaktualizowano: 22 lip 2019 13:50

Miesiące oczekiwań, aż skończy się remont wymarzonej łazienki i setki godzin spędzone na uważnym wyborze idealnej kolorystyki, płytek i wyposażenia. I wreszcie nadszedł czas, żeby zamocować akcesoria łazienkowe, ale zaraz, zaraz... Co się stanie z tą piękną nową glazurą, gdy zaczniesz w niej wiercić dziury? Co jeśli któraś płytka ulegnie uszkodzeniu albo co gorzej pęknie?

Na szczęście, dzięki akcesoriom łazienkowym firmy tesa, których montaż nie wymaga użycia ani wiertarki, ani śrubek, czasy wiercenia dziur i uszkadzania płytek dawno już minęły! Jedyna w swoim rodzaju substancja klejąca zapewnia mocne i niezawodne mocowanie oraz proste i szybkie zastosowanie. Ponadto daje się usuwać bez pozostawienia śladów z rozmaitych powierzchni takich jak płytki, szkło, drewno, metal, marmur i różnego rodzaju tworzywa sztuczne, dzięki czemu idealnie nadaje się do użycia w nowej łazience!

Wodoodporne, usuwalne, samoprzylepne rozwiązanie tesa® Power.Kit sprawdza się idealnie w sytuacjach, gdy nie masz do końca pewności, w którym miejscu chcesz zamocować akcesoria łazienkowe w nowej łazience. Wystarczy kilka ruchów i przy użyciu nowego adaptera tesa® Power.Kit możesz zmienić miejsce przymocowania akcesoria łazienkowego, dając mu tym samym drugie życie. Innowacyjne i wygodne usuwanie bez pozostawiania śladów pozwala uniknąć frustracji, że tyle czasu zajęło początkowe zamocowanie akcesoriów i że dodatkowy czas trzeba będzie poświęcić na wypełnianie dziur czy wymianę płytek.

Poranna toaleta

Zapomnij o poplątanych kablach! Jeśli wykonujesz poranną toaletę w łazience lub garderobie, uchwyt na suszarkę do włosów tesa® Smooz z pewnością usprawni oraz uprzyjemni czynności pielęgnacyjne wykonywane przed wyjściem z domu. Mocna substancja klejąca zapewnia brak ryzyka odklejenia się uchwytu od ściany pod ciężarem suszarki.

Usuwalne „niezbędniki”

Niektóre przedmioty, przykładowo, uchwyt na papier toaletowy, są w łazience po prostu niezbędne. Zaletą uchwytu na papier toaletowy tesa® Hukk jest to, że nie uszkadza powierzchni mocowania, ponieważ jego montaż nie wymaga użycia wiertarki ani wkrętów! Chromowany na wysoki połysk metal ma charakter ponadczasowy, więc przy przeprowadzce uchwyt można zdemontować bez pozostawiania śladów i z łatwością zamocować w nowym domu, używając zastępczego adaptera tesa® Power.Kit.

Uporządkuj swoje skarby!

Dzięki łatwej w zastosowaniu technologii tesa® Power.Kit, szklaną półkę łazienkową tesa® Smooz, na której możesz wyeksponować wszystkie swoje ulubione kosmetyki, zamocujesz w kilka minut. Pięknie prezentujące się produkty, wszystkie w zasięgu ręki i montaż bez uszkodzenia płytek... czy można chcieć więcej?

Ułatw sobie życie!

Ogranicz liczbę pojemników na umywalce i zaopatrz się w chromowany dozownik mydła w płynie tesa® Hukk wyposażony w pojemnik z satynowego szkła. Ten prosty, ale stylowy dodatek sprawi, że korzystając ze swojej łazienki za każdym razem poczujesz się jak w łazience eleganckiego hotelu.

Innowacyjne akcesoria łazienkowe firmy tesa, których montaż nie wymaga użycia wiertarki, nadają każdej łazience to wymarzone i upragnione poczucie luksusu. W skład tej bogatej gamy akcesoriów wchodzą produkty o prostokątnych i okrągłych kształtach spełniających najbardziej osobiste preferencje i odpowiadających stylowi każdej łazienki.

Więcej na www.tesa.pl

Zaloguj się

Zobacz także