PARTNER PORTALU
Konsola umywalkowa jak... konsola muzyczna! Zobacz niezwykły projekt!

Konsola umywalkowa jak... konsola muzyczna! Zobacz niezwykły projekt!

Autor: Anna Sołomiewicz
08 maj 2018 14:00

Konsola umywalkowa niczym... konsola muzyczna? Zobaczcie niezwykły projekt dla wielbicieli muzyki i stylu retro!

Jeżeli śledzicie naszą stronę, przekonaliście się już nie raz jak niebanalne może być wzornictwo pozornie tak prozaicznych elementów wyposażenia łazienki, jak umywalka czy szafka podumywalkowa. Tym razem jednak nawet my jesteśmy zaskoczeni (i zachwyceni) nową propozycją włoskiej marki Olympia Ceramica.

Firma pokazała niedawno swój nowy produkt nazwany Vinyl. Nazwa nie jest przypadkowa bowiem umywalki z tej serii wyglądem nawiązują do... starych płyt winylowych, a towarzyszący im mebel wygląda niczym konsola z lat 80. ubiegłego stulecia! Zaprojektowane przez Gianlucę Paludi produkty imitują do złudzenia prawdziwy sprzęt muzyczny. 

Wpuszczane w blat umywalki wyglądają niczym gramofon, na którym spoczywa płyta winylowa. Towarzysząca im bateria umywalkowa wygląda niczym ramię gramofonowe. Z kolei przyciski do kontroli temperatury i ciśnienia wody przywodzą na myśl gałki do regulowania dźwięku. 

Co więcej, mebel rzeczywiście może odtwarzać muzykę! Szuflady konsoli kryją głośnik podłączony do Bluetootha, który może odtwarzać muzykę ze smartfona (obecność głośników wskazują z kolei eleganckie perforacje na frontach). W skład zestawu wchodzi również niezwykłe lustro zintegrowane z oświetleniem LED, którego punkty świetlne imitują obraz widoczny na muzycznych equalizerach.  

Oprócz niezwykłego designu, konsola oferuje również szereg funkcjonalnych udogodnień, jak półka z hartowanego szkła, reling na ręczniki czy podręczna skórzana torba na drobne akcesoria.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także