PARTNER PORTALU
Łazienka dla gości: reprezentacyjne umywalki na każdy metraż

Łazienka dla gości: reprezentacyjne umywalki na każdy metraż

Autor: Redakcja Łazienka.pl
28 marz 2019 14:02

Łazienka dla gości to wizytówka domu. Zobaczcie eleganckie umywalki niemieckiej marki, które idealnie wpiszą się w reprezentacyjny charakter łazienek gościnnych.

Łazienki dla gości są często odwiedzanymi pomieszczeniami w domu, dlatego ich koncepcja wymaga szczególnej uwagi już na etapie planowania: pomimo niewielkiego rozmiaru, jako wizytówka domu muszą sprawić, że goście poczują się w niej komfortowo. Szeroka gama bardzo małych umywalek Alape oferuje zarówno estetyczne, jak i funkcjonalne rozwiązania dla każdego pomieszczenia. Alape, z siedzibą w Goslar w Niemczech, prezentuje trzy kategorie projektów toalet dla gości, podkreślające: oszczędność miejsca, prestiż lub zintegrowanie. Rozwiązania dla każdej z nich znajdujemy w portfolio firmy.

Przy niewielkiej powierzchni dostępnej w strefie sanitarnej, niezbędne jest optymalne jej wykorzystanie. Aby to osiągnąć, koniecznym staje się sięgnięcie po rozwiązania, które dzięki swojej kompaktowości, łączą design i funkcjonalność – nawet w najmniejszych pomieszczeniach. Purystyczne, wyraźnie geometryczne wzornictwo bardzo małych umywalek wykonanych ze szkliwionej stali w fabryce w Goslar pozwala na wiele swobody w projektowaniu. Czy są prostokątne, kwadratowe czy okrągłe; z półką lub bez; wolnostojące lub naścienne z wieszakiem na ręczniki - różne rodzaje bardzo małych umywalek integrują się bezproblemowo z pomieszczeniem i sprzyjają dobremu samopoczuciu mimo niewielkiej powierzchni.

Portfolio produktów Alape przeznaczonych do toalet dla gości jest wieloaspektowe i obejmuje różne rodzaje umywalek. Jeśli łazienka jest bardzo kompaktowa konieczne są umywalki pozwalające na oszczędzanie przestrzeni: płytkie, o niewielkiej szerokości. Rozwiązania Alape są kompletne: wyposażone w półki, schowki czy wieszaki na ręczniki. Wszystkie urządzenia są dostępne w różnych geometriach i kształtach, z mocowaniami ściennymi lub bez nich. Aby zaoszczędzić jeszcze więcej miejsca, zaczepy można umieścić również z boku.

W łazience spełniającej przede wszystkim funkcję reprezentatywną, umywalka będzie stanowiła jej główny punkt. Rozwiązania Alape są dostępne w wersji podłogowej i wiszącej. Unikalna estetyka kwadratowych lub okrągłych umywalek sprawia, że całe pomieszczenie przyciąga wzrok.

Zintegrowane rozwiązania są dobrym wyborem służącym optymalizacji wykorzystania przestrzeni poprzez zachowanie harmonii umywalek z ogólną koncepcją pomieszczenia. Różne typy montażu zapewniają wiele możliwości projektowania, w szczególności w przypadku małych łazienek. Te niewielkie, subtelne różnice pozwalają firmie podkreślić poszczególne funkcje w łazience.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także