PARTNER PORTALU
Łazienka dla gości: tak ją urządzisz i umeblujesz

Łazienka dla gości: tak ją urządzisz i umeblujesz

Autor: Redakcja Łazienka.pl
02 paź 2017 09:40

Chcąc, aby nasi goście dobrze i komfortowo czuli się w naszym domu, warto postarać się o gustowny wystrój wnętrza łazienki.

Ciekawą propozycją jest seria mebli Wave firmy Antado z ozdobnymi frontami nawiązującymi do motywu fali, także dostępna w ofercie firmy Coram. Jak radzi Dorota Maksymowicz z pracowni architektonicznej The Space:

– Małą łazienkę najlepiej urządzić w jasnych kolorach, aby ją optycznie powiększyć. W tym celu świetnie sprawdzą się meble z serii Miller firmy Tiger – mają różne szerokości, dzięki czemu możemy je łatwo dostosować do pomieszczenia. Dodatkowo można wstawić duże lustro, ono także powiększy wizualnie pomieszczenie. Z kolei jeśli łazienka jest większych rozmiarów, można wstawić do niej fotel lub wazon z kwiatami. Sprawi to, że łazienka stanie się bardziej przytulna. Warto pamiętać również o przyborach toaletowych dla gości, na pewno przydadzą się tym, którzy niespodziewanie zostali na noc.

Nie zapomnijmy zaopatrzyć łazienkę w kosmetyki: mydła i szampony, żele pod prysznic, miękkie ręczniki, szlafrok, zapasowe szczoteczki do zębów i pastę, a także suszarkę. Wszystkie te dodatki sprawią, że każdy gość poczuje się wyjątkowo.

Źródło: Coram

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także