×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Łazienka marzeń - urządzamy salon kąpielowy

Łazienka marzeń - urządzamy salon kąpielowy

Autor: Urszula Tatur
24 maj 2020 11:17

Łazienka coraz częściej staje się miejscem relaksu i wyciszenia. Jak urządzić salon kąpielowy? Zobaczcie nasze propozycje.

W tym sezonie stylowe aranżacje podbijają katalogi producentów wyposażenia łazienek, ale też kradną serca urządzających. Nic dziwnego, bowiem zachwycają klimatem i wysmakowanym wystrojem, a za źródło inspiracji mają słynące z niepowtarzalnej atmosfery wnętrza wiekowych kamienic czy surowych, miejskich loftów.

W modnych aranżacjach łazienek dominują, z jednej strony wysokie okna, stylowe parkiety, bujne rośliny, z drugiej zaś – surowe powierzchnie, czarne wykończenia, industrialne akcenty. W takim anturażu doskonale się odpoczywa po długim dniu pracy. W domowym saloniku kąpielowym pierwszoplanową rolę gra wanna. Jednak wygodny, przestronny i komfortowy prysznic też spełni swoją funkcje, doskonale wpisując się w stylowa aranżację.

Wybierając wannę warto skupić się na modelach wolnostojących, które najlepiej podkreślą charakter stylowego wnętrza. Przekonują subtelną organiczną formą, obszernym wygodnym wnętrze oraz szeroką ofertą wymiarów, pozwalającą dopasować modele nawet do niewielkich rozmiarów wnętrza. Kompletując taką wannę z baterią stojącą montowaną w podłodze lub modelem wielootworowym umieszczonym na specjalnej półce oddamy atmosferę wnętrz dawnych kamienic.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także