PARTNER PORTALU
Łazienka przy sypialni – gotowy projekt wnetrza

Łazienka przy sypialni – gotowy projekt wnetrza

Autor: Małgorzata Nietupska
04 lut 2016 08:14

To łazienka niezwykła, nie każdy może podobną mieć. Jest przedłużeniem sypialni. Wyjątkową dekoracją wnętrza jest podświetlana ściana z onyksu.

Łazienka została zaprojektowana dla małżeństwa. Razem z sypialnią tworzy intymny, komfortowy azyl dla dwojga. Granice łazienki i sypialni są umowne. Bo choć łazienka ma drzwi (ze szkła), wanna jest ustawiona w sypialni.

Kolorystyka łazienki jest jasna i stonowana. Na ścianach zostały ułożone gresowe płytki w szarym odcieniu. Ich wzór przypomina naturalny kamień. Wzrok przyciąga piękny onyks na wprost wejścia. Wykończono nim całą ścianę. To kamień przez który przenika światło. Dlatego podświetlono go od spodu ledami, wspaniale wydobywając jego naturalną urodę.

W łazience jest także dużo drewna. Wykonano z niego drewnianą zabudowę za sedesem i bidetem. W środku są ukryte szafki na ręczniki i kosmetyki. Podwieszana szafka podumywalkowa to także mebel z drewna. Mieści się w nim mnóstwo przyborów toaletowych.

Warto zwrócić uwagę, jak duża tafla lustra nad umywalkami odbija wzór onyksu, a jednocześnie optycznie powiększa łazienkę. Inne nietypowe rozwiązanie to ustawienie wanny wolno stojącej w sypialni. Podkreśla ono intymny charakter łazienki dla dwojga.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także