×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Łazienka w stylu loft: wybieramy płytki ceramiczne

Łazienka w stylu loft: wybieramy płytki ceramiczne

Autor: Anna Sołomiewicz
01 paź 2019 09:04

Styl loft cieszy się od kilku sezonów nieprzerwaną popularnością. Zobaczcie jakie płytki sprawdzą się w łazience urządzonej w industrialnym klimacie.

Styl loft szturmem wdarł się do aranżacji łazienek. Chcąc nadać naszemu wnętrzu industrialnego, surowego charakteru do dyspozycji mamy wiele narzędzi: oświetlenie, meble, a także armaturę, np. w modnym ostatnimi czasy czarnym kolorze. Loftowy klimat we wnętrzu zbudować pomogą oczywiście również płytki. I tutaj także do wyboru mamy wiele rozmaitych opcji. 

Zdecydowanie świetnie w łazience w stylu loft sprawdzą się szare płytki imitujące beton. Ma je w swojej ofercie wiele firm, zarówno w mniejszych, jak i większych formatach, w tym nawet w postaci wielkoformatowych slabów. Innym ciekawym rozwiązaniem będą płytki o formacie cegiełek - mogą dosłownie imitować cegłę bądź przyjąć formę fazowanych kafli.

W ostatnim czasie coraz częściej możemy również spotkać intrygujące faktury rdzawego metalu jako dekory płytek ceramicznych - one również świetnie dodadzą aranżacyjnego pazura łazience urządzonej w stylu industrialnym. Wreszcie, w łazience w stylu loft dobrze odnajdą się również płytki jak drewno, zwłaszcza jeżeli są stylizowane na drewno stare, wyblakłe, z wyraźnie zaznaczonymi pęknięciami. 

W naszej galerii prezentujemy 12 świetnych kolekcji płytek ceramicznych, które idealnie sprawdzą się w łazience w stylu loft. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także