PARTNER PORTALU
Łazienka w stylu skandynawskim: dobieramy akcesoria

Łazienka w stylu skandynawskim: dobieramy akcesoria

Autor: Redakcja Łazienka.pl
22 sty 2018 15:13

Niezwykle ważną rolę w każdym łazienkowym wnętrzu odgrywają akcesoria umieszczone w widocznym miejscu w strefie umywalki i wanny. Zobaczcie linię akcesoriów doskonale komponujących się ze stylem skandynawskim.

Vulcano to połączenie funkcjonalności i estetycznego wyglądu. Linię tworzy sześć atrakcyjnych wzorniczo kolekcji, w skład każdej wchodzi: mydelniczka, dozownik na mydło, kubek na szczoteczki i szczotka do WC. Akcesoria wykonane z wysokiej jakości ceramiki występują w modnych zestawieniach kolorystycznych i posiadają prostą, gustowną formę znakomicie wpisującą się w wystrój nowoczesnych łazienek, także wnętrz urządzonych w stylu skandynawskim.

Vulcano mają też wiele zalet praktycznych. Łagodne, opływowe kształty sprawiają, że dobrze układają się w dłoni, a delikatnie żłobione rowki nie tylko są interesującą ozdobą, ale pełnią też użyteczną funkcję, zapobiegając wyślizgnięciu się przedmiotu.

Linię wyróżnia ciekawe zestawienie barw, które zdobią każdy element kolekcji. W Oshimie biel połączono z odcieniami szarości, dlatego będzie ona świetnie harmonizować z każdym otoczeniem kolorystycznym. Surowy wystrój przełamie brudny turkus skomponowana z bielą i beżem kolekcji Elbrus. Akcesoria Api charakteryzujące się finezyjnym, koronkowym biało-beżowym wzorem wspaniale będą współgrać z elementami aranżacji nawiązującymi do stylistyki rustykalnej, natomiast Etna i Maipo, w których dominują odcienie brązu i beżu zestawione z bielą znakomicie ocieplą pomieszczenie, wprowadzając do niego miłą, sprzyjającą wypoczynkowi atmosferę.

Pod względem kolorystycznym w linii Vulcano zdecydowanie wyróżniają się kolekcje: Zao i Fudżi. W komplecie Zao dominują brązy - intensywny zestawiony z odcieniem jaśniejszym. natomiast w Fudżi spotykamy połączenie ciemnoszarej barwy i beżu. Obie kolekcje będą w sposób wyraźny wyodrębniały się z jasnego wystroju, ożywią go i podkreślą naturalny wygląd wnętrza.

Akcesoria Vulcano o estetycznej, prostej formie i naturalnej kolorystyce są wspaniałą propozycją do łazienek w stylu skandynawskim. Dzięki uniwersalnej linii wzorniczej idealnie zaprezentują się również w innych aranżacjach, uspokajając je bądź ożywiając. Doskonale nadają się do odświeżenia wizerunku każdej łazienki.

Vulcano, komplet: mydelniczka, dozownik na mydło, kubek łazienkowy, szczotka WC,
cena brutto: 76 zł

Zobacz także >> Łazienka w stylu skandynawskim: gotowa aranżacja z funkcjonalną armaturą

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także