Łazienka w stylu śródziemnomorskim: nowa kolekcja płytek

Łazienka w stylu śródziemnomorskim: nowa kolekcja płytek

Autor: Anna Sołomiewicz
24 sie 2016 13:03

Chcąc zbudować w naszej łazience przytulny klimat, warto sięgnąć po płytki w ciepłych, piaskowych barwach.

Styl śródziemnomorski to naturalne surowce, ciepłe, jasne barwy i elementy dekoracyjne nawiązujące do piaskowca czy trawertynu. Nurt aranżacyjny inspirowany rozgrzanymi słońcem, kamiennymi uliczkami prawdopodobnie nigdy nie wyjdzie z mody i będzie przez lata czarował przytulnym klimatem.

Łazienka w stylu śródziemnomorskim urzeka swoją naturalnością, subtelną elegancją, a przede wszystkim ciepłem. W polskim klimacie, w którym lata są krótkie, a zimy dość mroźne, warto zaaranżować łazienkę, w której niezależnie od pory roku można przez moment poczuć się jak w skąpanym słońcem śródziemnomorskim miasteczku. W tym celu warto pomyśleć o płytkach inspirowanych naturalnymi surowcami, takimi jak: drewno, piasek oraz kamień.

Marka Ceramstic przygotowała serię płytek ceramicznych, które swoją barwą przywodzą na myśl rozgrzane słońcem uliczki i kamienne budynki. Toscana to kolekcja o naturalnym i subtelnym rysunku marmurowych skał. Płytki bazowe dostępne są w dwóch wersjach kolorystycznych – jasnego i ciemnego beżu, dzięki czemu stworzyć można elegancką, a zarazem funkcjonalną przestrzeń łazienkową. Kolekcję uzupełniają listwy dekoracyjne z motywem przeplatających się ze sobą pędów kwiatowych. Elegancji dodadzą sztukateryjne dekory oparte na klasycznym motywie architektury włoskiej – łączących się ze sobą łukach.

Toscana, gres szkliwiony, 30x30 cm, cena: ok.76zł/m2

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także