PARTNER PORTALU
Łazienka w stylu urban jungle: nowa kolekcja płytek

Łazienka w stylu urban jungle: nowa kolekcja płytek

Autor: Redakcja Łazienka.pl
19 sie 2019 12:12

Z jednej strony soczyste kolory, bogactwo odcieni zieleni oraz wzór, w którym można zabłądzić niczym pośród egzotycznej, równikowej roślinności – liść na liściu, splątany gaj. Z drugiej strony umowność dekoru zatopionego w subtelnej szarości. Zobacz kolekcję płytek w duchu urban jungle.

A gdyby tak zaszyć się i schronić w przyjaznej przestrzeni? Bez konieczności udawania się w dzicz… Idąc za inspiracją kolekcji Urban Jungle Villeroy & Boch, stworzyć zieloną oazę we własnym domu – wcale nie na uboczu, tylko w sercu miasta. Spokojne miejsce relaksu oraz kreatywności. Egzotyczne, świetliste, eleganckie i dyskretne.

Kolekcja płytek ściennych i podłogowych Urban Jungle Villeroy & Boch sprawdzi się doskonale w kuchni, łazience i salonie kąpielowym oraz na większej, otwartej przestrzeni hallu, aneksu kuchennego czy salonu. Jak również w sypialni, bawialni lub pracowni – wszędzie tam, gdzie miło przebywać pośród liści, w otoczeniu w zieleni, beżu, bieli i szarości.

Naturalne i dyskretne wzory są prawdziwym ukojeniem dla zmysłów. Oczy zmęczone miejskimi feeriami barw, kontrastów i detali docenią dyskretny, organiczny dekor płytek Urban Jungle white grey jungle, które inspirację czerpią z cienia roślin oraz... z niedosłowności. Jest liść. I jest fantazja na temat liścia. Światło, cień, zarys, zabawa. Przyjemność znajdzie w niej oko minimalisty oraz znawcy sztuki – widząc ciekawe nawiązania do wyrobów rękodzielniczych w stylu terrazzo.

Zieleń koi, uspokaja i sprawia, że zaczynamy myśleć kreatywnie. Nie bez powodu kolor ten nazwano ulubioną barwą wynalazców. Dzięki niej ludzki umysł wraca na swoje naturalne, twórcze tory. Fakt ten warto wziąć pod uwagę projektując przestrzeń coworkingową, domowy gabinet lub artystyczne atelier. Od wylewki aż po sufit! Zaczynając od płytek podłogowych Urban Jungle greige i kontrastując je barwną płaszczyzną ścian wyłożonych płytkami Urban Jungle green mix. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także