×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Łazienka z prysznicem. Jaką kabinę wybrać do wnętrza w stylu industrialnym?

Łazienka z prysznicem. Jaką kabinę wybrać do wnętrza w stylu industrialnym?

Autor: Ewa Kozioł
13 lut 2023 09:06

Jak urządzić łazienkę w stylu industrialnym? Bazą aranżacji mogą być wzory i tekstury betonu, odsłonięte cegły lub płytki imitujące spatynowane metale. Ten styl ciekawie zaakcentuje również kabina prysznicowa z dekoracyjnym wzorem szprosów.

Styl industrialny i nawiązania do klimatycznej atmosfery loftu możemy wprowadzić do niemal każdego pomieszczenia w naszym domu. Od przedpokoju i salonu poprzez kuchnię, aż po łazienkę. W każdym z nich mogą znaleźć się odpowiednio dobrane elementy tego niezwykle popularnego wśród Polaków stylu.

Fot. Radaway

W aranżacji łazienki jego bazą mogą być wzory i tekstury betonu czy odsłonięte cegły lub płytki imitujące spatynowane metale. Industrial ciekawie zaakcentuje również kabina prysznicowa z dekoracyjnym wzorem szprosów. – Na przykład klasyczne, czarne, kwadratowe podziały kojarzące się z oknami fabrycznymi. Ten sam wzór wykonany w matowej bieli jest z kolei świeżym i zaskakującym rozwinięciem tradycyjnego motywu. Dobrze sprawdzi się, gdy chcemy rozjaśnić optycznie łazienkę. Osobom poszukującym oryginalnych loftowych motywów, spodoba się również wzór krat nożycowych o nieco gęstszym układzie. Co ważne, wzory są wykonane z trwałej farby ceramicznej, która zespalana jest ze szkłem w procesie hartowania. Nadruki znajdują się po zewnętrznej stronie kabiny, nie naruszają więc powłoki EasyClean®, która jest od wewnątrz prysznica – mówi Hanna Błaszak, ekspert Radaway. 

Fot. Radaway

Zobacz także Nowoczesna łazienka. 10 świetnych pomysłów na prysznic bez brodzika!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także