PARTNER PORTALU
Łazienka z sypialnią: 12 pięknych zdjęć. Zobacz świetne inspiracje!

Łazienka z sypialnią: 12 pięknych zdjęć. Zobacz świetne inspiracje!

Autor: Ewa Kozioł
05 paź 2021 16:01

Łazienka z sypialnią to bardzo wygodne rozwiązanie. Sprawdzi się ono jednak tylko na większej powierzchni. Możesz zdecydować się na jedną przestrzeń sypialniano-łazienkową bądź usytuować łazienkę tuż przy sypialni i zaprojektować wejście do niej z sypialni.

Nieoczywisty trend wprost z zachodu – łazienka z sypialnią. Coraz częściej występuje w nowym budownictwie. Rozwiązanie jest niejako ukłonem w stronę nurtów artystycznych i minimalizmu. To nieszablonowe rozwiązanie ma swoich zwolenników, jednak sprawdzi się na większej powierzchni: w domach, loftach czy wielkometrażowych apartamentowcach i nowoczesnych blokach. Łazienka zamienia się w salon kąpielowy i w połączeniu z sypialnią tworzy oryginalne pomieszczenie.

Połączenie sypialni z łazienką to rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę. Dzięki niemu zyskujemy dodatkową, intymną przestrzeń na wyłączność, w której możemy poddawać się nie tylko zabiegom higienicznym, ale która zapewni pełnię relaksu po długim i ciężkim dniu. Pamiętajmy, że decydując się na nie mamy dwie możliwości – możesz stworzyć jedną przestrzeń sypialniano-łazienkową bądź usytuować łazienkę tuż przy sypialni i zaprojektować wejście do niej z sypialni. Taką aranżacje wybierają najczęściej osoby młode. Wrodzona subtelność i fantazja do tego odrobina przebojowości – te cechy opisują posiadaczy łazienki z sypialnią. 

– Pewność siebie, poczucie własnej wartości – osoby o tych cechach charakteru pokuszą się o stworzenie przestrzeni sypialnianej ze strefą kąpieli. Kąpiel pod prysznicem za transparentnym szkłem kabiny typu Walk-In staje się nowym wymiarem relaksu. W dodatku posiadając sypialnię ze strefą prysznicową, nie jesteśmy zamknięci w osobnym pomieszczeniu. Klienci decydują się na, to gdy w domu posiadają dodatkową łazienkę tzw. główną. W takim wypadku łazienka w sypialni jest elementem dopełniającym całość – podkreśla Małgorzata Hulisz, kierownik działu marketingu Sanplast. 

Prywatna łazienka może być zaprojektowana na mnóstwo sposobów. Produkty dostępna na rynku zapewniają dużą swobodę aranżacyjną. Mnogość wzorów, kształtów, wymiarów kabin prysznicowych i wanien zapewnia dopasowanie produktu praktycznie do każdej łazienki. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także