×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
Łazienka z wanną: 12 zdjęć z polskich domów

Łazienka z wanną: 12 zdjęć z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
04 sie 2019 10:01

W ostatnich kilku latach kabiny prysznicowe szturmem zdobywały polskie łazienki. Wciąż jednak wiele osób nie wyobraża sobie strefy kąpieli bez wanny. Zobaczcie jak łazienki z wanną urządzili inni.

Wanna to dla wielu osób wciąż nieodłączny element łazienki. Tym bardziej iż pomieszczenie to ostatnimi czasu postrzegane jest nie tylko jako wnętrze służące celom sanitarnym, ale również przestrzeń relaksu i odprężenia - a temu wanna sprzyja znakomicie. 

Urządzając łazienkę z wanną mamy spore pole wyboru różnorodnych rozwiązań, oczywiście w granicach metrażu jakim dysponujemy. W większych łazienkach z powodzeniem możemy zamontować wannę wolnostojącą, nadając łazience klimat salonu kąpielowego. Co ciekawe, coraz więcej producentów oferuje wanny wolnostojące również w bardziej kompaktowych rozmiarach, co umożliwia ich montaż nawet w mniejszych łazienkach w blokach. 

Wanny wolnostojące często stanowią punkt główny aranżacji łazienki i z tego powodu mają bardzo dekoracyjny charakter, zachwycając wyszukaną formą oraz różnymi wykończeniami kolorystycznymi.

Nie oznacza to jednak, że "klasyczne" wanny przyścienne nie mogą wyglądać atrakcyjnie. Firmy oferują modele dostępne z gotowymi zabudowami dopasowanymi do wanny, ale wannę możemy również zabudować sami, wybierając wariant pasujący do naszej łazienki - wykańczając ją elegancką mozaiką, płytkami harmonizującymi z okładziną podłogową, imitacją drewna, która ociepli wizualnie łazienkę... możliwości jest ogrom!

W naszej galerii pokazujemy przykładowe realizacje łazienek z wanną. Zobaczcie jak inni je urządzili!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także