PARTNER PORTALU
Łazienka z wanną: 5 gotowych projektów z polskich domów

Łazienka z wanną: 5 gotowych projektów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
21 gru 2018 10:29

Wiele osób nie wyobraża sobie łazienki bez wanny. Zobaczcie pięć różnych projektów z polskich domów!

Wanna to dla wielu osób nieodłączny atrybut łazienki. Może być wolnostojąca lub w zabudowie, o opływowych kształtach bądź prostokątna. W małych łazienkach często montowane są wanny asymetryczne, pozwalające zaoszczędzić przestrzeń. Inwestorzy dysponujący nieco większą powierzchnią łazienki decydują się często na montaż zarówno wanny i kabiny, wpasowując tę drugą w wolną przestrzeń pomiędzy wanną a jedną ze ścian. 

Sama ściana nad wanną to z kolei powierzchnia pozostawiająca duże pole do popisów aranżacyjnych. Oczywiście można pozostawić ją "pustą", wykańczając taką samą okładziną jak pozostałe ściany w pomieszczeniu. Warto jednak zaplanować na niej dodatkowe nisze i wnęki, które możemy efektownie podświetlić lub udekorować ją tapetą lub fototapetą, która optycznie powiększy wnętrze. 

W naszej galerii wybraliśmy pięć różnych projektów łazienek z wanną. Wśród nich znajdziecie cztery propozycje z wanną w zabudowie - każda z nich jednak o różnym klimacie: od szarej łazienki ocieplonej drewnem, przez odważną industrialną aranżację w podobnych kolorach, łazienkę z piękną fototapetą na ścianie po wnętrze pod skosami, w którym zmieściła się i wanna, i kabina, a ściany zdobią faktury 3D. W zestawieniu jest również łazienka w bloku, z kompaktową wanną wolnostojącą, urządzona w stylu skandynawskim. 

Które z wnętrz najbardziej odpowiada Waszym gustom?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także