×
Subskrybuj newsletter
dobrzemieszkaj.pl
Zamów newsletter z najciekawszymi i najlepszymi tekstami portalu.
Podaj poprawny adres e-mail
  • Musisz zaznaczyć to pole
PARTNER PORTALU
Łazienka z wanną: tak urządzili inni

Łazienka z wanną: tak urządzili inni

Autor: Anna Sołomiewicz
13 maj 2019 08:53
Aktualizacja: 13 maj 2019 10:44

Wiele osób nie wyobraża sobie łazienki pozbawionej wanny. Zobaczcie jak łazienki z wannami urządzają inni!

Pomimo ogromnej popularności, jaką w ostatnich kilku latach zdobyły kabiny prysznicowe, wielu osobom łazienka nieodłącznie kojarzy się z obecnością wanny. Zwolennicy wylegiwania się w gorących kąpielach mogą wybierać z bogactwo modeli i rozwiązań dostępnych na rynku, wybierając wannę idealnie dopasowaną do ich potrzeb. 

Wanna może być prostokątna i asymetryczna; narożna i przyścienna; do zabudowy lub sprzedawana z estetyczną obudową. Niektóre wanny są dostępne w fabrycznie nakładanej powłoce, która może przyjmować różne kolory, a nawet faktury.

Wreszcie, dla wielbicieli łazienek w luksusowym stylu producenci przygotowali wanny wolnostojące. Te ostatnie do niedawna przeznaczone były raczej wyłącznie do dużych łazienek w domach, ale zainteresowanie konsumentów zaowocowało pojawieniem się bardziej kompaktowych modeli, które sprawdzą się nawet w blokach. 

W nasze galerii zebraliśmy zdjęcia łazienek z polskich domów i mieszkań, których właściciele nie zrezygnowali z wanny, niekiedy nawet wówczas, gdy w łazience jest również kabina prysznicowa. Zaprezentowaliśmy zarówno większe wnętrza, jak i niewielkie łazienki z wanną w blokach. Jak Wam się podobają wybrane przez nas projekty? Też nie wyobrażacie sobie łazienki bez wanny?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także