PARTNER PORTALU
Łazienkowe party

Łazienkowe party

Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
01 kwi 2008 00:00

Czegóż tu nie ma? Jest nowoczesna kabina prysznicowa, wanna z hydromasażem, umywalki, toalety... Na dodatek zostaje jeszcze mnóstwo wolnego miejsca – na przykład do tańczenia!

Z obszernego salonu kąpielowego korzystają na co dzień dwie siostry – studentki, a od święta – przebywający w domu goście. Wnętrze łazienki zostało bardzo komfortowo urządzone, a poszczególne elementy wyposażenia rozmieszczono tak, by obie dziewczyny mogły z niej korzystać jednocześnie i nie przeszkadzać sobie.

Przy jednej ze ścian umieszczono dwie bliźniacze umywalki, a także dwie takie same, wysokie szafki ze szklanymi frontami. Naprzeciwko nich – toalety (sedes i bidet). W jednym rogu łazienki stanęła luksusowa kabina, wyposażona w panel prysznicowy, lustro i wygodne miejsce do siedzenia, a w drugim – wielka wanna z zagłówkiem i funkcją hydromasażu.

Łazienka została zaaranżowana w spokojnych, naturalnych kolorach bieli i lekko zgaszonych szarości. Nie ma tu żadnych mocnych akcentów kolorystycznych, nawet dekoracyjne dodatki (ozdobna ceramika, otoczaki wrzucone w „szpary" podłogi) dostosowały się do tej stonowanej palety barw. W połączeniu ze sporą ilością lśniących powierzchni (wielkie lustro, szklane fronty szafek, obudowa kabiny prysznicowej, płytki podłogowe), całość sprawia dość sterylne, laboratoryjne wrażenie.

Jednak i tutaj znalazło się miejsce na niewielkie „szaleństwa". Skosy dachowe wyraźnie zdynamizowały całe wnętrze, a światło z halogenów, załamując się na obniżeniu sufitu, stworzyło interesujące efekty świetlne na ścianach. Ciekawym pomysłem było też zastosowanie ściennych płytek z aluminiowymi wkrętami, na szkielecie których można tworzyć z gumek coś w rodzaju nieustannie zmieniających się grafik.

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także