PARTNER PORTALU
Luksus dla Kowalskiego: komfortowe deszczownie w przystępnych cenach

Luksus dla Kowalskiego: komfortowe deszczownie w przystępnych cenach

Autor: Redakcja Łazienka.pl
11 gru 2017 14:41

Chwile spędzone w strugach wody pod prysznicem to czysta przyjemność, jakiej oddajemy się każdego dnia. Ciepły strumień płynący z deszczownicy potrafi ukoić nerwy, zrelaksować i oderwać się od codziennych zmartwień. Przyjemność kąpieli pod dużą, doskonale zaprojektowaną i funkcjonalną deszczownicą nie musi być jednak zarezerwowana wyłącznie dla najzamożniejszych.

Dzięki deszczownicom z linii Tempesta i Euphoria o nowych, większych wymiarach, każdy może pozwolić sobie na luksus relaksu pod prysznicem. Koszt całego zestawu z deszczownicą to ok. 1500 zł!

Deszczownice to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy marzą o prawdziwym odprężeniu podczas kąpieli. Linie Tempesta i Euphoria, wyróżniające się eleganckim, nowoczesnym wyglądem i chromowanymi powłokami, zostały dodatkowo poszerzone o nowe modele o większych rozmiarach, dla jeszcze większej przyjemności. 

Wykonana zgodnie ze stylem Grohe Contemporary, nowa deszczownica Tempesta 210 przykuwa wzrok i komponuje się z szerokim wachlarzem wystrojów łazienkowych. Jej powierzchnia natryskowa o średnicy 210 mm zapewnia obfite rozproszenie wody, gwarantując tym samym czystą przyjemność podczas kąpieli. Dodatkowo, wewnątrz kabiny technologia Grohe DreamSpray pozwala zachować precyzyjne doprowadzanie wody do wszystkich otworów wylotowych.

Deszczownica Euphoria 260 wykorzystuje natomiast projekt trzech stref by odpowiadać na indywidualne potrzeby użytkowników. Za pomocą pokrętła SmartControl, użytkownik bez trudu wybierze rodzaj strumienia w trakcie kąpieli: zaczynając od silnego, skoncentrowanego natrysku, idealnego np. do spłukiwania szamponu, przez większe, rozproszone krople o działaniu energetyzującym, po delikatny i bardzo rozproszony prysznic, który obejmuje całą powierzchnię ciała niczym strugi deszczu.

W natłoku codziennych zajęć warto cieszyć się nawet drobnymi przyjemnościami, jakie spotykają nas każdego dnia. Dzięki liniom Tempesta i Euphoria w każdej chwili możemy przenieść się do świata relaksu i czystej przyjemności!

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także