PARTNER PORTALU
Lustro łazienkowe: 5 różnych pomysłów z polskich domów

Lustro łazienkowe: 5 różnych pomysłów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
08 paź 2019 13:28

Lustro znajduje się w niemal każdej łazience. Oprócz pełnienia swojej podstawowej funkcji jest również ważnym elementem aranżacji pomieszczenia. Zobaczcie 5 świetnych pomysłów jak wpleść je w jego wystrój!

Lustro to ważny element aranżacyjny łazienki - nie tylko ze względu na pełnioną podstawową funkcję, ale również jego walory wizualne. Wbrew pozorom lustro w znacznym stopniu wpływa na ostateczny odbiór wizualny łazienki. Może powiększyć ją optycznie, a także nadać jej charakter, podkreślają konkretny styl, jaki chcemy osiągnąć w naszej aranżacji. 

I tak na przykład, duże proste lustro wklejone między płytki sprawdzi się świetnie w łazience urządzonej w minimalistycznym stylu. Lustro zintegrowane z oświetleniem nada wnętrzu futurystyczny charakter, a oprawione w dużą, zdobną ramę podkreśli elegancki charakter łazienki, idealnie pasując zarówno do klasycznych wnętrz, jak i tych w stylu glamour.

Ogromna lustrzana tafla znacznie optycznie powiększy łazienkę, a jeszcze lepszym rozwiązaniem do małej łazienki będą szafki z lustrzanymi frontami - pozwalając zaoszczędzić przestrzeń, łącząc kilka funkcji w jednym produkcie. Wreszcie, okrągłe lustro z prostej, kontrastującej kolorystycznie ramie to domena wnętrz w stylu industrialnym i skandynawskich. 

W naszej galerii pokazujemy przykładowe pomysły na to, jak urozmaicić aranżację łazienki za pomocą lustra łazienkowego. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także