Lustro w łazience: 12 pomysłów z polskich domów

Lustro w łazience: 12 pomysłów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
07 lis 2017 16:20

Lustro znajduje się w każdej łazience, ale nie w każdej łazience wygląda tak samo. Zobaczcie 12 pomysłów z różnych domów w Polsce.

Lustro łazienkowe to nieodłączny element wyposażenia tego wnętrza. Jest niezbędne przy porannej i wieczornej toalecie, umożliwia wykonanie makijażu, ułożenie fryzury czy zgolenie zarostu. Jest jednak także ważnym elementem aranżacji wnętrza, wpływającym na jego styl i charakter.

Duże lustro może w znaczny sposób powiększyć optycznie łazienkę, lustro okrągłe na skórzanym pasku będzie idealnie pasować do wnętrz w stylu industrialnym i skandynawskim, a lustro w zdobionej, solidnej ramie - harmonizować z łazienką w stylu glamour.

W niewielkiej łazience świetnym rozwiązaniem będą szafki lustrzane z frontami pokrytymi taflą lustra, a w łazience, której chcemy dodać futurystycznego charakteru idealnie sprawdzą się lustra ze zintegrowanym oświetleniem LED (docenią je również pragmatycy oraz posiadacze małych łazienek, gdyż połączenie dwóch funkcji w obrębie lustra pozwoli zrezygnować z towarzyszących mu kinkietów). Z kolei w łazience dla dwojga idealne będzie duże lustro lub też dwa oddzielne, mniejsze lustra.

Jak zatem widać, sposobów na lustro w łazience jest mnóstwo! 12 z nich prezentujemy w naszej galerii!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także