PARTNER PORTALU
Lustro w łazience: 12 pomysłów z polskich domów

Lustro w łazience: 12 pomysłów z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
09 lip 2019 09:54

Lustro w łazience to nie tylko element funkcjonalny, ale także ważny aspekt wzorniczy wnętrza. Zobaczcie jak różnie może się prezentować!

Lustro to podstawowy element wyposażenia łazienki - bez niego ciężko byłoby wykonywać poranną i wieczorną toaletę. Oprócz pełnienia swojej pierwotnej funkcji, lustro łazienkowe jest jednak także istotną częścią "składową" wyglądu pomieszczenia. Nie tylko może je optycznie powiększyć, ale samo wzornictwo lustra potrafi nadać łazience określony charakter. 

Lustro łazienkowe oprawione w solidną, zdobną ramę nada łazience klasyczny charakter, lustro zintegrowane z oświetleniem lub podklejone taśmą LED doda wnętrzu nowoczesnego charakteru, a okrągłe lustro w prostej czarnej ramie wpisze się w aranżacje w stylu skandynawskim czy loft. Z kolei w minimalistycznych łazienkach świetnie sprawdzą się subtelne lustra wklejone między płytki, pozbawione jakichkolwiek ram. W małej łazience warto zdecydować się na lustrzane szafki, a kiedy chcemy osiągnąć bardzo duży efekt powiększenia, możemy poprowadzić lustro od podłogi po sam sufit. 

W naszej galerii prezentujemy pomysły na lustro w łazience, które zaczerpnęliśmy z gotowych realizacji łazienek w domach Polaków. Zobaczcie, jakie sposoby na lustro w łazience proponowali projektanci!

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także