Lustro w łazience: świetne pomysły z polskich domów

Lustro w łazience: świetne pomysły z polskich domów

Autor: Anna Sołomiewicz
11 lut 2019 10:12

Od tego, jakie lustro łazienkowe wybierzemy do aranżacji naszej łazienki w dużej mierze zależeć będzie charakter jej aranżacji.

Lustro łazienkowe potrafi nadać charakter całemu wnętrzu. W zależności od jego formy, koloru ramy czy wielkości nasza łazienka może zyskać klasyczną manierę lub na nowoczesny sznyt.

We wnętrzach w stylu loft i skandynawskim świetnie sprawdzą się okrągłe lustra w delikatnej ramie, mogą być zawieszone na pasku. W łazience w stylu klasycznym pięknie wyglądać będzie lustro oprawione w solidną, zdobną ramę. Z kolei wklejone między płytki lustro bez żadnej dodatkowej oprawy sprawdzi się w minimalistycznych łazienkach. Futurystycznego charakteru aranżacji łazienki doda lustro zintegrowane z oświetleniem LED. Alternatywą jest podklejenie zwykłego lustra taśmą ledową.

Lustrzaną taflą możemy nawet pokryć całą ścianę w łazience. To sprawi, że pomieszczenie nabierze przestrzeni, będzie wydawać się większe. Lustra pokrywające sąsiadujące ze sobą ścianą spotęgują ten efekt. Z kolei lustrzane szafki będą świetnym rozwiązaniem dla małych łazienek. 

W naszej galerii prezentujemy pomysły na lustro z polskich łazienek. Jak Wam się podobają?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także