Masaż pod prysznicem: wybieramy zestaw natryskowy

Masaż pod prysznicem: wybieramy zestaw natryskowy

Autor: Anna Sołomiewicz
22 maj 2017 13:53

Oferta zestawów natryskowych dostępnych na rynku armatury łazienkowej jest naprawdę ogromna. Ich różnorodna forma i „masujące” funkcje sprawiają, że bez trudu znajdziemy zestaw odpowiadający indywidualnym potrzebom.

Nie każdy z nas ma czas i środki, aby korzystać z masaży w salonach i gabinetach SPA. Na szczęście dzięki odpowiednio zaprojektowanym słuchawkom prysznicowym możemy z powodzeniem wykonywać je we własnej łazience. 

Ciepły, letni deszcz!

Dla wielu z nas gorący prysznic pod koniec dnia jest idealnym sposobem na pozbycie się stresu i rozluźnienie napiętych mięśni. Na krótkie, chociażby kilkuminutowe odprężenie ciała z pomocą mocniejszego strumienia wody może pozwolić sobie każdy, kto ma w łazience kabinę prysznicową lub wannę. Zmęczony całodniowymi wyzwaniami organizm najlepiej odpocznie dzięki zmiennej sile natrysku i możliwości regulacji wypływającej wody. Podczas prysznica warto wykorzystać słuchawkę z funkcją „bubble”– w krótkiej chwili poczujemy się jak podczas prawdziwego masażu, a tworzące się wodne „bąbelki” dadzą nam namiastkę ciepłej kąpieli w jacuzzi.

Uff, jak gorąco!

Nieco chłodniejsza woda przyniesie wiele korzyści dla organizmu, szczególnie latem, albo o poranku, gdy potrzebujemy szybkiego pobudzenia do działania, zwiększenia aktywności umysłu i poprawy koncentracji. Podczas porannego prysznica śmiało włączmy chłodną wodę, choćby na ostatnie dwie minuty – w ten sposób natychmiast się obudzimy. Nagła zmiana temperatury zahartuje, przyspieszy przemianę materii, a z pomocą słuchawki z funkcją „rain” lub „massage” - pomoże zwalczyć cellulit i pobudzi nasze krążenie. Aby uzyskać efekt dodatkowego dotlenienia skóry, możemy stosować naprzemiennie zimny i ciepły strumień.

Im więcej tym lepiej 

Zestawy prysznicowe marki Cersanit to nowoczesne propozycje dla osób pragnących korzystać z funkcji masażu wodą w zwykłej kabinie natryskowej lub wannie. Ponieważ każdy z nas ma swoje ulubione sposoby na kąpiel, z pewnością opłaci się zakup prysznica z słuchawką wielofunkcyjną.

Dzięki możliwości regulacji, zadziałamy na skórę aż na siedem różnych sposobów, w zależności od osobistych upodobań. Mocny strumień „massage” pobudzi krążenie, „rain” orzeźwi i wzmocni, „bubble” – cudownie zrelaksuje, a „mist” odświeży delikatną wodną mgiełką. Poszczególne funkcje można też ze sobą łączyć, aby osiągnąć jeszcze bardziej spektakularny efekt. To nie wszystko – ekologiczna wersja regularnego strumienia „eco” (w zestawach Modi, Vibe i Senti) ograniczy zużycie wody o połowę, a funkcja Cersanit Turbo Air (w modelu Senti) umożliwi dodatkowe napowietrzenie wypływającej wody.

Bogata oferta rozwiązań marki Cersanit, przeznaczonych do strefy kąpielowej, pozwala na możliwość skompletowania całości potrzebnego wyposażenia, łącznie z baterią. Poza zestawami prysznicowymi możemy wybrać idealną dla siebie baterię, zarówno natryskową, jak i wannowo-natryskową. Wybrane baterie posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań, jak dwustopniowa głowica, czy ogranicznik temperatury. W połączeniu z odpowiednim zestawem natryskowym odnajdą się w każdej łazience, pomagając oszczędzić rachunki za wodę i energię oraz cudownie odprężając każdego dnia.

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także