PARTNER PORTALU
Meble łazienkowe: 10 kolekcji w ciemnych kolorach

Meble łazienkowe: 10 kolekcji w ciemnych kolorach

Autor: Anna Sołomiewicz
27 wrz 2017 09:08

Często boimy się sięgać po ciemne kolory w aranżacji łazienki. Tymczasem ciemne meble łazienkowe mogą dodać elegancji naszemu wnętrzu.

Często mówi się, że ciemne kolory pomniejszają wizualnie wnętrze. Chociaż rzeczywiście jest to niekiedy prawda, ciemne meble łazienkowe w nowoczesnym wydaniu na nóżkach lub podwieszane w zestawieniu z jasnymi ścianami nie tylko nie pomniejszą optycznie łazienki, ale i dodadzą jej elegancji i szyku.

Ciemne kolory, takie jak czerń, granat czy antracyt prezentują się bardzo szykownie i sprawiają, że wnętrze, w którym się znalazły nabiera eleganckiego charakteru. W przypadku łazienki staje się również bardzo oryginalne, gdyż zdecydowana większość inwestorów wciąż wybiera jasne umeblowania tego pomieszczenia.

Jednocześnie kolory takie jak ciemny brąz, czerń czy szarość są ponadczasowe i dobrze komponują się z wieloma innymi barwami, co sprawia, że meble w takiej kolorystyce nie wyjdą prędko z mody, a także będzie można je w prosty sposób "odświeżyć" dodatkami w różnych kolorach. 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także