PARTNER PORTALU
Meble łazienkowe: 12 kolekcji w bieli

Meble łazienkowe: 12 kolekcji w bieli

Autor: Anna Sołomiewicz
19 marz 2018 08:53

Biel to nie tylko kolor optycznie powiększający wnętrze. To równie synonim elegancji i sposób na ponadczasową aranżację.

Trendy wnętrzarskie zmieniają się co roku, niekiedy aż trudno za nimi nadążyć! Są jednak pewne rozwiązania i kolory, które zawsze pozostają na czasie. Taką barwą jest na przykład biel. Dlatego też białe meble łazienkowe to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie oczekujemy aranżacji uniwersalnej, ponadczasowej, takiej, która oprze się upływowi czasu. Ale to nie jedyna zaleta białych mebli łazienkowych. 

Białe meble łazienkowe sprawdzą się idealnie wszędzie tam, gdzie chcemy rozświetlić wnętrze lub powiększyć je optycznie. Będą również idealnym uzupełnieniem aranżacji, w których zdecydowaliśmy się na mocniejszy kolor. Biel będzie wówczas tonować cały wystrój, tym bardziej, że świetnie komponuje się właściwie z każdym kolorem. 

Biel pięknie wygląda na przykład w towarzystwie czerni. Zobaczcie piękne aranżacje czarno-białych łazienek.

O zaletach bieli można by mówić (i pisać) w nieskończoność. Najlepiej jednak pokazać Wam 12 kolekcji mebli łazienkowych utrzymanych własnie w tym kolorze. Zapraszamy do naszej galerii!

 

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także