PARTNER PORTALU
Meble łazienkowe: 12 modnych kolekcji

Meble łazienkowe: 12 modnych kolekcji

Autor: Anna Sołomiewicz
05 kwi 2019 11:36

Wygląd mebli łazienkowych wpływa na charakter całej łazienki. Zobaczcie 12 pięknych i modnych kolekcji do łazienki!

W przypadku mebli łazienkowych wciąż najpopularniejszych rozwiązaniem jest zabudowa wykonywana na wymiar pomieszczenia. Gotowe kolekcje mebli od producentów są jednak coraz bardziej atrakcyjne, a także oferują coraz szersze możliwości komponowania mebli z dostępnych modułów, tak aby dopasować je do naszej łazienki. 

Meble łazienkowe zachwycają wzornictwem, odpowiadającym obowiązującym trendom wzorniczym. Wielu producentów oferuje serie w różnych wykończeniach i wariantach, tak aby każdy mógł znaleźć mebel idealny dla siebie. Wreszcie, sporo firm oferuje kompletne serie łazienkowe, obejmujące zarówno meble, jak i dopasowaną do nich wzorniczo i wymiarowo ceramikę sanitarną. 

Co jest jednak obecnie modne? Na czasie są meble łazienkowe o asymetrycznych formach, meble z frontami bez uchwytów (bądź - wręcz przeciwnie - z bardzo wyraźnie zaznaczonym uchwytem; coraz popularniejsze są również meble z uchwytami wyżłobionymi w samym froncie), meble wyposażone w praktyczne relingi, służące np. za wieszak na ręcznik (niekiedy takim relingiem jest sam uchwyt), a także meble podwieszane. Jeżeli mówimy o meblach na nóżkach, to w tym sezonie modne są delikatne metalowe nóżki, wpisujące się w industrialną stylistykę. Bardzo popularne są meble dwukolorowe, takie w których front ma inny kolor niż pozostałe elementy mebla. 

W naszej galerii prezentujemy modne i piękne kolekcje mebli łazienkowych. Macie swoje typy?

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także