PARTNER PORTALU
Meble łazienkowe: piękne kolekcje z rysunkiem drewna

Meble łazienkowe: piękne kolekcje z rysunkiem drewna

Autor: Anna Sołomiewicz
08 lut 2018 09:37

Kolory i rysunek drewna nadadzą każdej łazience przytulny i zarazem elegancki charakter. Zobaczcie 10 pięknych kolekcji mebli łazienkowych w kolorze drewna.

Kolor i rysunek drewna zawsze wprowadzają do wnętrza dozę przytulności - niezależnie od tego, czy postawimy na ciemne wybarwienie wenge czy sięgniemy po bielony dąb. Oczywiście zdecydowanie "cieplejsze" w wizualnym odbiorze są czekoladowe i miodowe odcienie drewna, ale tak naprawdę w każdej tonacji drewno sprawi, że łazienka wyda się bardziej przytulna.

A przy tym jednocześnie elegantsza! Drewno - podobnie jak kamień - dodaje wnętrzom, w których się znajduje elegancji i prestiżu. I chociaż najlepiej odnajdą się w tej roli meble łazienkowe wykonane z naturalnego drewna lub wykończone drewnianym fornirem, wysokiej jakości laminat z rysunkiem drewna również spełni swoje zadanie. 

W naszej galerii przedstawiamy 12 kolekcji mebli w kolorach drewna. Niektóre wykonane z naturalnego drewna, inne - z jego imitacji. W różnych odcieniach i z różnym nasyceniem sęków i słojów na drewnie. W niektórych przypadkach drewniany rysunek jest bardzo widoczny, w innych subtelnie zdobi front mebla. Pod względem stylistycznym, każdy znajdzie coś dla siebie! 

Zobacz także >> Płytki jak drewno: 10 kolekcji polskich marek

Komentarze

Zaloguj się

Zobacz także